A jak to dopadne s nevěstou od Diora?Britská herečka Natalia Portman v hlavní roli v novém videu od Diora! Miss Dior již známe delší dobu, Natalia je její tváří už nějaký ten pátek. Vůně je plna ovocných tónů mísených s květinami a okouzlí každou romanticky založenou dušičku. Jestliže jste si k ní ještě v parfumerii nepřivoněla, tak vám ji směle doporučujeme. Flakón parfému vám jistě učaruje. Ale pojďme se vrátit k videu Miss Dior...

Natalia Portman jako romantická nevěsta v nádherných běloskvoucích svatebních šatech od Diora, které jako by byly ušity z obláčků. Video je romantické, vtipné a se závěrečným zvratem. Jak to s Miss Dior dopadne? Koukněte se na video.

Miss Dior

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Christian Dior - Youtube


Mohlo by Vás zajímat:

  • Eszti ♥ Zoli (14.11.2012)

    I přesto, že je video kraťoučké, má své kouzlo. Je poklidné a přesto vášnivé. Milovníci Twilight ságy jistě song poznávají. U tohoto videa je moc hezké, že ačkoliv song zní s nádechem smutku, tak je o čisté a krásné lásce.

  • Překrásná Beyoncé ve svatebním klipu (08.07.2011)

    Beyoncé, plným jménem Beyoncé Giselle Knowles, je nejenom mladá, krásná a talentovaná, ale v poměrně mladém věku má toho už hodně za sebou. Má svoji vlastní módní značku House of...

  • Mindy ♥ Steven - křehká láska (11.04.2013)

    Oddané družičky "své" nevěstě, nervózní ženich, nádherná květinová výzdoba a v neposlední řadě krásná nevěsta. Na tomto videu je radostí koukat nejen na dojemnou řeč reverenda, ale i jejich dojemně krásná chvilka v bílém sále.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme