A jak to dopadne s nevěstou od Diora?Britská herečka Natalia Portman v hlavní roli v novém videu od Diora! Miss Dior již známe delší dobu, Natalia je její tváří už nějaký ten pátek. Vůně je plna ovocných tónů mísených s květinami a okouzlí každou romanticky založenou dušičku. Jestliže jste si k ní ještě v parfumerii nepřivoněla, tak vám ji směle doporučujeme. Flakón parfému vám jistě učaruje. Ale pojďme se vrátit k videu Miss Dior...

Natalia Portman jako romantická nevěsta v nádherných běloskvoucích svatebních šatech od Diora, které jako by byly ušity z obláčků. Video je romantické, vtipné a se závěrečným zvratem. Jak to s Miss Dior dopadne? Koukněte se na video.

Miss Dior

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Christian Dior - Youtube


Mohlo by Vás zajímat:

  • Na vlnách inspirace (14.03.2012)

    Umělecký portrétový snímek plný inspirace zachycuje v kontrastu dramatického prostředí přírody emoce, které se odehrávají v člověku v době zamilovanosti. Závoj s krajkou, pláž, originální šaty, čelenky a nádherný přírodní set-up. Nechte se unášet snovou realitou, kde záběry mluví jazykem lásky.

  • Lindsay ♥ Zach - svatba v národním parku Yosemite (15.02.2013)

    Příběh jejich dne, kouzlo jejich chvíle. V prvé řadě snad nejcharismatičtější hlas a ženich za poslední dobu, co jsem slyšela a viděla.

  • Svoboda na pláži (25.05.2012)

    Potřebuji moře, protože učí o lásce, kráse a o svobodě i mne .


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme