A jak to dopadne s nevěstou od Diora?



Britská herečka Natalia Portman v hlavní roli v novém videu od Diora! Miss Dior již známe delší dobu, Natalia je její tváří už nějaký ten pátek. Vůně je plna ovocných tónů mísených s květinami a okouzlí každou romanticky založenou dušičku. Jestliže jste si k ní ještě v parfumerii nepřivoněla, tak vám ji směle doporučujeme. Flakón parfému vám jistě učaruje. Ale pojďme se vrátit k videu Miss Dior...

Natalia Portman jako romantická nevěsta v nádherných běloskvoucích svatebních šatech od Diora, které jako by byly ušity z obláčků. Video je romantické, vtipné a se závěrečným zvratem. Jak to s Miss Dior dopadne? Koukněte se na video.

Miss Dior

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Christian Dior - Youtube


Mohlo by Vás zajímat:

  • {Punk video - Whit & Colby} (05.09.2012)

    Toto video mě dostalo! Za prvé hudbou, střihem a hlavně párem, který se s tím "nemazlil". Jsou suroví, jsou svoji, nebojí se držet svého životního stylu. Stejně tak pojali i své svatební video, stejně jako svou vlastní svatbu. Oddávající, svědci, oni a kamera!

  • Chrisova žádost o ruku (20.03.2012)

    Chris objednal pro Danielle limuzínu, která ji odvezla, po předchozí domluvě s personálem, na domluvené místo. Řidič jí řekl, ať si otevře dárek - iPad s tímto videem. Chris záměrně použil myšlenku z filmu „Láska nebeská“ (tu s cedulemi). Natáčení proběhlo na místě, kde jejich vztah začal.

  • Základní svatební rady (10.02.2012)

    Svatební Expo připravilo pro své návštěvníky krátká videa, ve kterých se měli možnost dozvědět různé rady a tipy.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  



Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme