A jak to dopadne s nevěstou od Diora?Britská herečka Natalia Portman v hlavní roli v novém videu od Diora! Miss Dior již známe delší dobu, Natalia je její tváří už nějaký ten pátek. Vůně je plna ovocných tónů mísených s květinami a okouzlí každou romanticky založenou dušičku. Jestliže jste si k ní ještě v parfumerii nepřivoněla, tak vám ji směle doporučujeme. Flakón parfému vám jistě učaruje. Ale pojďme se vrátit k videu Miss Dior...

Natalia Portman jako romantická nevěsta v nádherných běloskvoucích svatebních šatech od Diora, které jako by byly ušity z obláčků. Video je romantické, vtipné a se závěrečným zvratem. Jak to s Miss Dior dopadne? Koukněte se na video.

Miss Dior

Připravila: Tereza K.
Zdroj: Christian Dior - Youtube


Mohlo by Vás zajímat:

  • Christina & A. - zmzlá krása (02.10.2013)

    Odrážející se slunce v krystalcích ledu, jemně studící sníh padlý na úzkou šíji, absolutní krása existuje! Absolutní souznění, cit, křehkost, klid, krása poletující všude kolem - nedá se ani slovy popsat, co za pocit to ve vás vyvolá.

  • Tin ♥ Benjo (23.08.2012)

    Jedna krásná filipínská svatba z dílny jednoho z nejuznávanějších svatebních kameramanů Jasona Magbanui. Nevěsta, která má nádherné třpytivé šaty, radost se dívat.

  • Rita ♥ Nando (21.06.2013)

    Emoce, emoce, emoce! Emoce na které si v tomto videu musíte sice chvilku počkat, ale které opravdu stojí za to. Slzy vás neminou :)


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme