Alex & Mary - Podzimní inspirace


 

Tento editorial, ikdyž není z naší dílny, nás nadchnul. I takto může vypadat váš svatební příběh:

Alex a Mary pojali svou svatbu netradičně. Většina snoubenců dává přednost teplu a svatbě v letních měsících. U těchto mladých novomanželů tomu je jinak - vzali se na podzim, na samotě v lese a kolem pobíhaly srnky. Skromná svatba, která dýchá přírodou. Listí už opadalo, svatební oblouk zdobí nádherné růže a hlavní dekorací této podzimní svatby je dřevo. Posezení u oltáře pro nejbližší tvoří pařezy, na nichž jsou pohodlné polštáře. Nevěsta není v tradiční bílé róbě - má na sobě šaty smaragdové barvy zdobené krajkou, šedý hřejivý kabát a nádherný květinový věnec. Rtěnka ladí se svatební kyticí. Ženich je oblečen ve slušivém šáčku, na sobě motýlka a šálu, jelikož je opravdu chladno. Svatba v lese má své kouzlo. Intimní atmosféra, soukromí a okamžik, který zpečetí životy dvou lidí navždy. Existuje něco krásnějšího?


Připravila: Kateřina H.
Autor + zdroj video: Vimeo - Ilya Dementiev


Mohlo by Vás zajímat:

  • Čekala zásnuby, přišla svatba (19.03.2014)

    Když se Carly po 6 měsících odloučení od své lásky vrátila zpět do Kanady, byla připravena na to, že ji čekají zásnuby. Místo zásnub však přišla rovnou svatba.

  • Eszti ♥ Zoli (14.11.2012)

    I přesto, že je video kraťoučké, má své kouzlo. Je poklidné a přesto vášnivé. Milovníci Twilight ságy jistě song poznávají. U tohoto videa je moc hezké, že ačkoliv song zní s nádechem smutku, tak je o čisté a krásné lásce.

  • Svatba po francouzsku (23.08.2011)

    Dnes bych s vámi chtěla podělit o toto svatební video, které voní francouzským venkovem, pohodou, láskou a horkým sluncem. Jistě vás krásná nevěsta a celková atmosféra ohromí stejně tak jako mne výběr svatebních šatů a ještě krásnějších střevíčků. Valentine & Pierre prožili svůj nejkrásnější den, pojďme se tedy i my radovat s nimi...


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme