7 žhavých tipů pro podzimní svatby v roku 2011!


Podzimni svatby

1. Barevní trendy podzimních svateb

Typické podzimní svatební barvy, jako jsou odstíny fialové, zlaté a hnědé budou vždy populární volbou, ale svatební designéři tento rok kombinují tyto klasické barvy se sytými barevnými tóny (např. sytě růžová s hnědou a slonovinovou kostí nebo odstín zelené nazývané „Kelly Green“ zkombinován se šedou.

A co ještě?

Celo-bílá svatba s nádechem jedné barvy jako například jablečně zelená, odstíny jemně červené nebo levandule.

Podzimni svatby

 

2. Květinové trendy podzimních svateb

Jiřiny budou letos na podzim obrovským hitem. A je pro to dobrý důvod: sezona jiřin je na vrcholu v září. Najdete je také v různých tvarech a velikostech, od mini jiřin (ideální pro ozdobení ženicha), po jiřiny, kterých květ může dosáhnout velikosti až 25 cm v průměru, ideální pro dekoraci stolů!

A co ještě?

Nikdy předtím jste je neměli možnost vidět, ale tento rok by měli na trh dorazit i čokoládově hnědé růže (jsou uměle vypěstovány).

Podzimni svatby

 

3. Trendy a recepce podzimních svateb

Tuto sezonu to bude hodně útulné. Dlouhé dřevěné stoly ve farmářském stylu, na stolech pytlovina a nízké a svěží květinové aranžmá (které neblokuje konverzaci) vytvoří intimní atmosféru. Také stromy, březová kůra a další rustikální prvky dodají vaší svatbě eleganci.

A co ještě?

Sezónní svatební salonky budou vybaveny příjemnými pohovkami, koberečkem, konferenčním stolkem a budou se hodit i přikrývky.

Podzimni svatby

 

4. Trendy a dorty podzimních svateb

Za všechno může dort pro ženicha na svatbě Williama a Kate (z čokoládových sušenek), ale letošním hitem bude vanilkový koláč s krémem se špetkou skořice. Design dortů je ale prostý a elegantní, inspirován jemnými detaily svatebních šatů a květin.

A co ještě?

Měli byste slintat nad čokoládovým svatebním dortem s pikantní čokoládovou náplní, s trochou mořské soli a dokonce karamelem.

Podzimni svatby

 

5. Trendy a šaty podzimních svateb

Zatímco šaty bez ramínek jsou stále číslem jedna, více formální šaty s rukávy, krajkou a plnější sukní budou letos na podzim vítězit.

A co ještě?

Družičky se mohou obléknout do vzdušných dlouhých šatů nebo saténových koktejlových šatů s délkou po kolena, v barvách, jako je hnědá, šedá, jemně červená a dokonce i champagne.

Podzimni svatby

 

6. Trendy a jídlo podzimních svateb

Dodavatelé letos upřednostňují vytváření intimní, pro posezení vhodné a hlavně kvalitní večeře - tradiční jídla v rodinném stylu kolem stolu. Pozdravte podzim teplým svařeným vínem anebo horkým jablkem. Pikantnější dýňová polévka, sýrové mísy s teplým čerstvým chlebem a jablečný koláč s čerstvých jablek, to je opravdu hitem této sezony.

A co ještě?

Komfortní mini pochoutky, které trefí do pusy na jeden pokus.

Podzimni svatby

 

7. Trendy a pozvánky podzimních svateb

Letos budou pozvánky a jiné svatební tiskoviny hodně inspirované přírodou. Dřevěné oznámení nebo tzv. „save-the-date“ budou udávat tón pro neformální svatby a zároveň vzorované obálky a stuhy z materiálu jako je raffia nebo krajka, přidají osobní prvek tradičním a elegantním pozvánkám.

A co ještě?

Kaligrafické písmo, ať už psaná ručně či pomocí vytvořených kaligrafických razítek (s vaší zpáteční adresou nebo monogramem), dodá sofistikované provedení obálkám a dalším tiskovinám.

Podzimni svatby

Love Lucie

Lucie@wedme.cz


Mohlo by Vás zajímat:

  • Svatební Futurum Brno 2014 (18.02.2014)

    Hledáte inspiraci pro svůj svatební den? Blíží se tradiční Svatební veletrh Futurum Brno 2014! Přijďte načerpat inspiraci a atmosféru pro svůj svatební den do OC Futurum Brno již 22-23. února 2014. Vstup zdarma!

  • Přípravy (30.05.2011)

    Období příprav provází mnoho malých kroků, které vás dovedou k té velké událos­ti.

  • Kouzelná záře (24.01.2013)

    Světlo mojí duše, světlo mojí lásky......se rozprostře celým prostorem. Ačkoliv se to nezdá a spousta nevěst na to zapomíná, nedává tomu dostatečný důraz - světlo je velmi důležitou součástí svatby.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  avatar

EvaF | 27.09.2011 13:54:46

Krásné inspirace !

avatar

Naďa Mazáčová | 30.09.2011 18:00:24

Fííííha těch dobrot.....a hnědé růže? tak to už se těším až k nám dorazí !!!

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme