Boříme mýty o letních svatbách!


myty

Mýtus č. 1: Musíte mít svatbu venku

Pokud venkovní svatba není to, o čem jste vždycky snili, je vnitřní prostor může být stejně tak letní (a mnohem spolehlivější). A pokud je zrovna super-teplé počasí, může být vnitřní svatba pohodlnější i pro hosty, kteří se nechtějí potit na přímém sluníčku. Ale za to můžete využít svoji kreativitu a dovednost a přizpůsobte vnitřní prostor letnímu období. Pověste letní lucerničky nebo vytvořte uličku posetou letními květy. Uvnitř či venku, rozhodně si najděte svoje ideální místo pro vaši svatební hostinu.

mytus1

Foto první řada z leva směrem dolů: The Wedding Chicks; Style Me Pretty; Ruffled; Rothwell Photography; We Heart It

 

Mýtus č. 2: Musíte svatbu sladit do pestrých letních barev

Pokud je zářivá a jasná prostě není váš styl, není třeba vybírat paletu s intenzivními barvami. Naopak tlumené barevné odstíny můžou být ve skutečnosti nečekané - například taková ledově modrá vyzařuje chladivou a osvěžující atmosféru. Dívejte se po kombinaci s bílou nebo slonovinovou se zelenými akcenty.

m2

Foto první řada z leva směrem dolů: Saved by the Southern Belle; Martha Stewarts Weddings; Sweetie Pie Style; Icy Blue Dress; Blue Table Set

 

Mýtus č. 3: Nemůžete mít formální svatbu

Ano, vysoké teploty pravděpodobně znamenají, že byste vynechat těžké šaty z taftu a brokátu. Ale ženich také nemusí mít mokasíny, pokud to není váš styl. Rozhodněte se, jakou úroveň formálnosti vaší svatby chcete a tomu pak přizpůsobte i oblečení.

mytus3

Foto první řada z leva směrem dolů: Flickr; BHLDN; The Knot; A cup of Jo; The Knot

 

Mýtus č. 4: Svatba ve městě se nenosí

Léto je období, kdy mnozí obyvatelé měst směřují do hor nebo na pláž. Ale pokud jste vždy chtěli elegantní městskou svatbu, můžete ji mít i v letních měsících. Obřad na střeše nebo dokonce recepce dodá vaší svatbě styl, ale pořád jste ve městě. Půdní prostory jsou také ideální pro letní svatby, rozhodně to stojí za ty západy slunce a třpytivé panorama večerního města.

mytus4

Foto první řada z leva směrem dolů: Cappy Hotchkiss Photography; Style Me Pretty; Shannen Norman Photography; Style Me Pretty; Style Me Pretty

 

Mýtus č. 5:Teplo všechno zničí

Jistě, v létě je horko. Ale nenechte se odradit. Pokud víte, že je tu slušná šance, že bude mimořádně horký svatební dne, snažte se ze všech stran odvrátit katastrofu. Vyhněte se vadnutí květin a vývazku tím, že požádáte svého floristu, aby vám poradil květiny, které v létě dlouho vydrží bez vody. Vytvořte květinové dekorace v stylu ponořeném ve vodě, tak rozhodně neuvadnou. A pokud jde o svatební dort, zvolte marcipán místo krémem, aby se zabránilo tání a nepořádku.

mytus5

Foto první řada z leva směrem dolů: The Berry; Martha Stewart Weddings; Brides; Uh..lalá; Martha Stewart

 

A ještě pár čísel k letním svatbám:

13% svateb se koná v červnu, druhý nejoblíbenější měsíc pro svatby.

10% svateb se uskuteční v červenci, pátý nejoblíbenější měsíc.

11,5% svateb se koná v srpnu, což řadí srpen na čtvrté místo v popularitě.

Love Lucie


Mohlo by Vás zajímat:

  • Svatební dny Clarion 2014 (07.01.2014)

    10. 1. – 11. 1. 2014 proběhne pro všechny nastávající nevěsty a jejich partnery, svědkyně, svatebčany i pro všechny, kdo hledají svatební inspiraci svatební veletrh SVATEBNÍ DNY 2014 v CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE.

  • Novinky na webu (04.09.2013)

    Milé nevěsty, ženichové, čtenářky a čtenáři našeho webového průvodce svatbou - Wedme.cz. Připravili jsme pro vás pár novinek a změn, o kterých bychom vás rádi touto cestou informovali a blíže vám je představili. Věříme, že z nich budete mít radost a budou vám k užitku.

  • Předvečer svatby (30.05.2011)


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme