Den matek


 

Jsou naše ochránkyně! Jsou to ty, které nás ošetřovaly v horečkách, které u našich postýlek probdily nejednu noc. Jsou to ty, které pro nás budou ty nejkrásnější, ikdyž jejich vlasy zpopelaví. Zkuste vaši maminku překvapit a udělejte jí radost. Najděte si chvilku a podnikněte společně něco, co má ráda. Může to být pozvání do restaurace, do kavárny, vyjděte si do kina, nebo jen tak na procházku a nezapomeňte - čas letí a nedá se vrátit!

Všem maminkám i my v redakci Wedme posíláme jedno velké DĚKUJEME! A užijte si náležitě váš den!

Zdroj foto: media-cache-ec0 Zdroj foto: media-cache-ak0 Zdroj foto: gallery.weddingbee Zdroj foto: ModernWeddingMagazine Zdroj foto: etsy Zdroj fotek: weddinggawker Zdroj foto: weddinggawker Zdroj foto: media-cache-ec0 Zdroj foto: weddbook Zdroj foto: alifeofbeautyandgraceZdroj foto: harpersbazaarZdroj foto: media-cache-ec0 Zdroj foto: weddingchicks Zdroj foto: media-cache-ec0 Zdroj foto: aislinnkate Zdroj foto: stylemepretty Zdroj foto: stylemepretty Zdroj foto: media-cache-ak0 Zdroj foto: stylemepretty Zdroj foto: confettidaydreams Zdroj foto: media-cache-ak0 Zdroj foto: media-cache-ak0 Zdroj foto: ruffledblog Zdroj foto: media-cache

Autor foto: Wedme.cz

Připravila: Veronika Harnolová
Text: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.
Zdroj video: Vimeo - Lumineux


Mohlo by Vás zajímat:

  • Nejvtipnější svatební fotografie (01.04.2016)

    Je skvělé, když lidé mají smysl pro humor. Ještě lepší je, když vás humor neopouští ani v tak seriózních situacích jako je například svatba. Říká se, že smích prodlužuje život. Manželé Katie Young a James Lowder o tom ví své, a nafotili vskutku originální svatební fotografie.

  • Mezinárodní Svatební Expo 2011 (25.10.2011)

    V českém svatebním světě se začíná blýskat na lepší časy. Bez nadsázky můžeme říct, že úroveň chystaného svatebního veletrhu je velmi vysoká.

  • Lucembursko žilo královskou svatbou! (22.10.2012)

    Poslední svobodný korunní princ Evropy se oženil. Stalo se tak v sobotu 20.října 2012. V pátek odstartovala dvoudenní svatba civilním sňatkem a v sobotu pokračovala královským obřadem....


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme