Dojemné a tajné video o mamince!


 

Dnešní příspěvek není ryze svatební, ale připadlo mě nefér vás o něj ochudit, protože toto se nevidí každý den. Zaručeně vás dojme, stejně jako všechny v mém okolí a upřímně.....za tyto slzy se stydět nemusíme!!!
Tak krásné video o své mámě bych si přála opravdu mít! "Lav jů mami" ..... "Lav jů všechny mámy". Všechny mámy si to zaslouží. Jsou naší oporou celý život, nejen ve svatební den! V neděli jsme si na naše maminky v našem magazínu taktéž vzpomněli a toto video budiž malým bonusem k jejich svátku a opětovnému poděkování za jejich lásku.


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj video: YouTube - AlexNorgay


Mohlo by Vás zajímat:

  • MyWed - TOP foto podle Wedme! (15.04.2014)

    Jak jsme již v minulém týdnu avizovali, byly vyhlášeny fotografickým portálem MyWed zaměřeným na svatební fotografii nejlepší fotografie. Taktéž byli vyhlášeni i nejlepší fotografové. My jsme soutěž bedlivě sledovali a v minulém článku vám představili TOP 10 v obou kategoriích.

  • Láska na celý život (11.03.2013)

    Ano, láska na celý život opravdu existuje. Dva lidé skutečně mohou prožít společně krásný dlouhý život naplněný ryzí láskou a štěstím.

  • Boříme mýty o letních svatbách! (04.08.2011)

    Myslíte si, že letní svatba musí být jenom venku, někde na vesnici a hodně barevná? To nemusí být pravidlo. My vám tyto mýty vyvrátíme.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme