Dojemné a tajné video o mamince!


 

Dnešní příspěvek není ryze svatební, ale připadlo mě nefér vás o něj ochudit, protože toto se nevidí každý den. Zaručeně vás dojme, stejně jako všechny v mém okolí a upřímně.....za tyto slzy se stydět nemusíme!!!
Tak krásné video o své mámě bych si přála opravdu mít! "Lav jů mami" ..... "Lav jů všechny mámy". Všechny mámy si to zaslouží. Jsou naší oporou celý život, nejen ve svatební den! V neděli jsme si na naše maminky v našem magazínu taktéž vzpomněli a toto video budiž malým bonusem k jejich svátku a opětovnému poděkování za jejich lásku.


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj video: YouTube - AlexNorgay


Mohlo by Vás zajímat:

  • Svatební dny 2013 Clarion Praha (10.12.2012)

    Lednová svatební událost v Praze, v hotelu Clarion. Nenechte si ujít vše na jednom místě :-) 11.1. - 12.1.2013 se na vás všechny těšíme.

  • Soutěž RINGS OF THE YEAR AWARDS 2013 (08.01.2014)

    Soutěž RINGS OF THE YEAR AWARDS 2013 přichází do ČR! Hlasujte pro snubní prsteny roku 2013 a zásnubní prsteny roku 2013 a vyhrávejte krásné ceny!

  • MyWed - TOP foto podle Wedme! (15.04.2014)

    Jak jsme již v minulém týdnu avizovali, byly vyhlášeny fotografickým portálem MyWed zaměřeným na svatební fotografii nejlepší fotografie. Taktéž byli vyhlášeni i nejlepší fotografové. My jsme soutěž bedlivě sledovali a v minulém článku vám představili TOP 10 v obou kategoriích.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme