Drew Barrymore se vdala!


 

Charlieho andílek po třetí řekla své ANO! První manželství s Jeremym Thomasem v roce 1994 bylo tak rychlé, že se během jednoho roku rozpadlo. Druhé manželství s Tomem Greenem v roce 1999 vydrželo o rok déle. Nyní v roce 2012 se snad po těchto eskapádách Drew podařilo své štěstí najít. Kvůli své lásce dokonce konvertovala k židovství. Za svého vyvoleného si vybrala Willa Kopelmana, budoucího otce jejich dcerky, která se má zhruba za tři měsíce narodit. Těhotenství Drew dlouho utajovala, ale prozradilo ji roztoucí bříško. Obřad se konal o víkendu v kalifornském Montecitu, schován za bílými závěsy stanu, ve které si řekli své ano v kruhu svých nejbližších a přátel, mezi nimiž byli např. Cameron Diaz, Reese Witherspoon, Steven Spielberg, Jimmy Fallon, Busy Philippsová. Těhotná sedmatřicetiletá herečka měla ve svůj den na sobě šaty Chanel, její tchán byl totiž v minulosti šéfem tohoto módního domu. Na oficiální svatební fotografie se můžeme těšit snad již běhěm příštího týdne, pár je totiž prodal magazínu People. Svatba byla v jednoduchém a klasickém stylu, korunovaná při odjezdu vášnivým polibkem v autě s typicky americky řínčícími plechovkami.

 

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz


Připravila: Kateřina Hrabalová
Text: Kateřina Hrabalová

Zdroj foto: Blesk.cz (Profimedia.cz)


Mohlo by Vás zajímat:

  • Rudý a láskou zalitý Valentýn (14.02.2014)

    Rudé granátové jablko, které když zmáčknete, necháte se opojit jemně kyselkavou, trošku natrpklou, ale přesto lahodnou šťávou. Rudé lentilky, které se pomalu topí ve vašich dlaních a celé vám je zbarví.

  • Kezia ♥ Ashton - pořádně promrzlá svatba (04.03.2014)

    Ještě nás v kalendáři čeká pár dnů "zimy", ikdyž to tak venku vůbec nevypadá. Letošní zima se tedy moc "nepochlapila", což nám přijde hrozná škoda.

  • Naive - Svatební show (03.12.2012)

    Svatební SHOW 2013 v Brně! Nenechte si ujít tuto dvoudenní svatební akci, kde na vás kromě spousty zajímavých vystavovatelů, čeká i bohatý program se soutěží o SVATBU ZDARMA!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme