Drew Barrymore se vdala!


 

Charlieho andílek po třetí řekla své ANO! První manželství s Jeremym Thomasem v roce 1994 bylo tak rychlé, že se během jednoho roku rozpadlo. Druhé manželství s Tomem Greenem v roce 1999 vydrželo o rok déle. Nyní v roce 2012 se snad po těchto eskapádách Drew podařilo své štěstí najít. Kvůli své lásce dokonce konvertovala k židovství. Za svého vyvoleného si vybrala Willa Kopelmana, budoucího otce jejich dcerky, která se má zhruba za tři měsíce narodit. Těhotenství Drew dlouho utajovala, ale prozradilo ji roztoucí bříško. Obřad se konal o víkendu v kalifornském Montecitu, schován za bílými závěsy stanu, ve které si řekli své ano v kruhu svých nejbližších a přátel, mezi nimiž byli např. Cameron Diaz, Reese Witherspoon, Steven Spielberg, Jimmy Fallon, Busy Philippsová. Těhotná sedmatřicetiletá herečka měla ve svůj den na sobě šaty Chanel, její tchán byl totiž v minulosti šéfem tohoto módního domu. Na oficiální svatební fotografie se můžeme těšit snad již běhěm příštího týdne, pár je totiž prodal magazínu People. Svatba byla v jednoduchém a klasickém stylu, korunovaná při odjezdu vášnivým polibkem v autě s typicky americky řínčícími plechovkami.

 

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz


Připravila: Kateřina Hrabalová
Text: Kateřina Hrabalová

Zdroj foto: Blesk.cz (Profimedia.cz)


Mohlo by Vás zajímat:

  • Den otevřených dvěří na zámku Boskovice (16.05.2013)

    Toužíte mít svatbu na zámku, romantickou a v krásném prostředí? Tak připravovaná akce na zámku Boskovice je přímo pro Vás. Den otevřených dveří podporuje mediálně a partnersky i Wedme.cz a moc se na návštěvníky a snoubence těšíme osobně.

  • Výzva! Staň se Mo Bride! (13.11.2013)

    Jak podporujete Movember vy? A víte co to je? Staňte se "Mo Bride" a sdílejte tento návod, ať je nás do konce listopadu co nejvíce "Mo Bride"!! Jedu v tom s vámi!

  • Svatební cirkus (20.12.2015)

    Svatební cirkus je netradiční veletrh, jež nabízí ukázky pečlivě vybraných dodavatelů, kteří svou práci dělají srdcem a v tempu dnešní doby.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme