Drew Barrymore se vdala!


 

Charlieho andílek po třetí řekla své ANO! První manželství s Jeremym Thomasem v roce 1994 bylo tak rychlé, že se během jednoho roku rozpadlo. Druhé manželství s Tomem Greenem v roce 1999 vydrželo o rok déle. Nyní v roce 2012 se snad po těchto eskapádách Drew podařilo své štěstí najít. Kvůli své lásce dokonce konvertovala k židovství. Za svého vyvoleného si vybrala Willa Kopelmana, budoucího otce jejich dcerky, která se má zhruba za tři měsíce narodit. Těhotenství Drew dlouho utajovala, ale prozradilo ji roztoucí bříško. Obřad se konal o víkendu v kalifornském Montecitu, schován za bílými závěsy stanu, ve které si řekli své ano v kruhu svých nejbližších a přátel, mezi nimiž byli např. Cameron Diaz, Reese Witherspoon, Steven Spielberg, Jimmy Fallon, Busy Philippsová. Těhotná sedmatřicetiletá herečka měla ve svůj den na sobě šaty Chanel, její tchán byl totiž v minulosti šéfem tohoto módního domu. Na oficiální svatební fotografie se můžeme těšit snad již běhěm příštího týdne, pár je totiž prodal magazínu People. Svatba byla v jednoduchém a klasickém stylu, korunovaná při odjezdu vášnivým polibkem v autě s typicky americky řínčícími plechovkami.

 

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz


Připravila: Kateřina Hrabalová
Text: Kateřina Hrabalová

Zdroj foto: Blesk.cz (Profimedia.cz)


Mohlo by Vás zajímat:

  • Barevné rande (19.08.2013)

    Milujete barvy? Nebojíte se extrému? A vlastně nevíte, jak pojmout například Vaše svatební oznámení? I dnešní inspirace může být právě pro Vás. Nutno podotknout, že po ní budete potřebovat sprchu, ale o to zářivější a veselejší je! :-)

  • Wedding Bazaar 2017 (09.02.2017)

    My na Wedme máme rádi neotřelé a zajímavé akce. Navíc pokud jsou ještě, jak jinak, svatební, tak si tzv. "chrochtáme blahem" :-)) A potom tyto zajímavé akce rádi podpoříme!

  • Svatební show 2016 (15.11.2015)

    Jako každý rok, tak i tento se nese v duchu spolupráce na přípravách exkluzivního a největšího svatebního veletrhu v Brně na ploše dvou tisíc metrů čtverečních. I letos jsme se stali mediálními partnery a kromě naší expozice přímo na velethu se můžete těšit i na podrobné informace ohledně této akce.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme