Drew Barrymore se vdala!


 

Charlieho andílek po třetí řekla své ANO! První manželství s Jeremym Thomasem v roce 1994 bylo tak rychlé, že se během jednoho roku rozpadlo. Druhé manželství s Tomem Greenem v roce 1999 vydrželo o rok déle. Nyní v roce 2012 se snad po těchto eskapádách Drew podařilo své štěstí najít. Kvůli své lásce dokonce konvertovala k židovství. Za svého vyvoleného si vybrala Willa Kopelmana, budoucího otce jejich dcerky, která se má zhruba za tři měsíce narodit. Těhotenství Drew dlouho utajovala, ale prozradilo ji roztoucí bříško. Obřad se konal o víkendu v kalifornském Montecitu, schován za bílými závěsy stanu, ve které si řekli své ano v kruhu svých nejbližších a přátel, mezi nimiž byli např. Cameron Diaz, Reese Witherspoon, Steven Spielberg, Jimmy Fallon, Busy Philippsová. Těhotná sedmatřicetiletá herečka měla ve svůj den na sobě šaty Chanel, její tchán byl totiž v minulosti šéfem tohoto módního domu. Na oficiální svatební fotografie se můžeme těšit snad již běhěm příštího týdne, pár je totiž prodal magazínu People. Svatba byla v jednoduchém a klasickém stylu, korunovaná při odjezdu vášnivým polibkem v autě s typicky americky řínčícími plechovkami.

 

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz

Zdroj foto: Blesk.cz Zdroj foto: Blesk.cz


Připravila: Kateřina Hrabalová
Text: Kateřina Hrabalová

Zdroj foto: Blesk.cz (Profimedia.cz)


Mohlo by Vás zajímat:

  • MDŽ (08.03.2016)

    Květina, dobré jídlo, lahodná sladká maličkost, odpočinek, relax, šálek dobré kávy nebo čaje, zachumlat se do deky, nebo se pobavit s kamarádkami. Mezinárodní den žen se dá oslavit různými způsoby. Ani náš magazín nezapomněl na tento den, který patří jen a jen ženám. Přejeme vám, ať si jej užijete plnými doušky.

  • Zásnuby jinak? (25.04.2014)

    Ano pánové! Čtete správně! Tento příspěvek je pro vás! Určitě vám usnadní přípravu toho velkého kroku, kdy chcete svou milou požádat o ruku.

  • Po svatbě (27.06.2011)

    Nastávají líbánky! Odjíždí se na svatební cestu. Pokud neodjedete hned na svatební cestu, v mnohých rodinách bývá zvykem, že se druhý den po svatbě v domě ženichových rodičů schází rodiče novomanželů s novoman­želi na slavnostní oběd. Nebo se také můžete v klidu domova věnovat rozbalování svateb­ních dárků a pročítat si svatební blahopřání.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme