Manželství, které trvá krásných 61let


Láska opravdu může trvat navěky! Tento pár je toho důkazem. Jsou spolu už neuvěřitelných 61let. Nina a Gramps mají štěstí, že mají svou vnučku Lauren Wells, která zorganizovala focení inspirované filmem Vzhůru do oblak od Pixaru. Dala jim tak krásný dárek k výročí. K tématickému focení patří i dekorace, takže nesměly chybět barevné nafukovací balónky, kytice, staré knihy a aktovky. Focení se uskutečnilo na mostě, které symbolizuje jejich společnou dlouhou cestu, kterou spolu ušli a která ještě zdaleka nekončí. Jsou nejen životními partnery, ale také nejlepšími přáteli a na důkaz věrnosti nosí prsteny, které si předali ve svatební den a které téměř vůbec nesundávají. Životní příběh o lásce, která kvete a je čím dál krásnější a upřímnější!

cambriagrace.com cambriagrace.com

cambriagrace.com

cambriagrace.com

cambriagrace.com

cambriagrace.com cambriagrace.com

cambriagrace.com

cambriagrace.com

cambriagrace.com

cambriagrace.com cambriagrace.com

Připravila: Tereza K.
Zdroj: cambriagrace.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Svatební veletrh Svatební Expo 2012 (31.08.2012)

    A je to tady. Druhý ročník velmi úspěšné svatební akce a Wedme.cz je opět mediálním partnerem. Kromě novinek, které pro vás tento letošní ročník chystá, si můžete shlédnout i krátkou a vtipnou upoutávku na tuto událost. Pro ty, jenž tuto akci loni propásli, nebo se o ní dozvídají až nyní máme malé ohlédnutí v našem magazínu.

  • Svatební show 2017 (27.01.2017)

    Jako každý rok, tak i tento se nese v duchu spolupráce na přípravách exkluzivního a největšího svatebního veletrhu v Brně na ploše dvou tisíc metrů čtverečních. I letos jsme se stali mediálními partnery a proto vám přinášíme podrobné informace ohledně této akce.

  • Lucembursko žilo královskou svatbou! (22.10.2012)

    Poslední svobodný korunní princ Evropy se oženil. Stalo se tak v sobotu 20.října 2012. V pátek odstartovala dvoudenní svatba civilním sňatkem a v sobotu pokračovala královským obřadem....


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme