Manželství, které trvá krásných 61let


Láska opravdu může trvat navěky! Tento pár je toho důkazem. Jsou spolu už neuvěřitelných 61let. Nina a Gramps mají štěstí, že mají svou vnučku Lauren Wells, která zorganizovala focení inspirované filmem Vzhůru do oblak od Pixaru. Dala jim tak krásný dárek k výročí. K tématickému focení patří i dekorace, takže nesměly chybět barevné nafukovací balónky, kytice, staré knihy a aktovky. Focení se uskutečnilo na mostě, které symbolizuje jejich společnou dlouhou cestu, kterou spolu ušli a která ještě zdaleka nekončí. Jsou nejen životními partnery, ale také nejlepšími přáteli a na důkaz věrnosti nosí prsteny, které si předali ve svatební den a které téměř vůbec nesundávají. Životní příběh o lásce, která kvete a je čím dál krásnější a upřímnější!

cambriagrace.com cambriagrace.com

cambriagrace.com

cambriagrace.com

cambriagrace.com

cambriagrace.com cambriagrace.com

cambriagrace.com

cambriagrace.com

cambriagrace.com

cambriagrace.com cambriagrace.com

Připravila: Tereza K.
Zdroj: cambriagrace.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Sladší láska než v loni! (10.02.2014)

    Valentýn! Někým milovaný, někým zatracovaný! My se na něj u nás v redakci náležitě připravujeme a taky již brzy zveřejníme, na jaké Valentýnské akci se s námi budete moct setkat!

  • Soutěž RINGS OF THE YEAR AWARDS 2013 (08.01.2014)

    Soutěž RINGS OF THE YEAR AWARDS 2013 přichází do ČR! Hlasujte pro snubní prsteny roku 2013 a zásnubní prsteny roku 2013 a vyhrávejte krásné ceny!

  • Seznamte se s redakcí! (30.05.2013)

    Každá jsme jiná, a přesto stejná. Baví nás svatby a díky tomu náš tým usilovně pracuje, hledá různá svatební témata, píše, fotí, peče a tvoří.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme