Milujeme fotobudky


 

U nás v redakci milujeme fotobudky. Dnes je možností fotobudky více - můžete si pozvat profesionální firmu, která Vám zajistí tématické pozadí a také fotky, které budete mít vytisknuté ihned ale takovou fotobudku si můžete vyrobit i sami. Svatebčani se mohou ve fotobudce vyřádit, různě pózovat a odvázat se společně s Vámi. Ve fotobudce můžete použít i naše DIY návody, zábavu zajistí fotorekvizity a fotobudku oživí dekorace. U nás v redakci jsme jednu akci s fotobudkou zažili a věřte nám, byla to veliká zábava, téměř nás z ní nemohli dostat (foto níže).

Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths Zdroj foto: WeLovePhotobooths

I část redakce Wedme.cz se vyřádila na akci s fotobudkou.

Zdroj foto: Wedme.cz Zdroj foto: Wedme.czZdroj foto: Wedme.cz

Autor foto: Wedme.cz

Připravila: Veronika Harnolová

Zdroj foto: WeLovePhotobooths.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Svatební veletrh With Love! (27.02.2013)

    Hledáte veletrh s příjemnou atmosférou v elegantních prostorách? Jste snoubenci ze zlínského kraje? Chcete vidět co nejvíce inspirace a novinek z řad svatebních a společenských produktů?

  • Jak říct "Děkujeme"? (15.04.2013)

    Co pojmout formu poděkování pro své svatební hosty trošku originálněji? Přinášíme Vám pár tipů na tuto konkrétní fotografii.

  • MyWed - TOP fotografie roku! (09.04.2014)

    1.dubna MyWed (fotografický portál zaměřený na svatební fotografii) vyhlásil absolutní vítěze v soutěži o nejlepší svatební fotografie Wedding Photographer´s Contest. Soutěž byla rozdělena do dvou hlavních kategorií - hlasování poroty a hlasování fotografů.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme