MyWed - TOP fotografie roku!


1.dubna MyWed (fotografický portál zaměřený na svatební fotografii) vyhlásil absolutní vítěze v soutěži o nejlepší svatební fotografie Wedding Photographer´s Contest. Soutěž byla rozdělena do dvou hlavních kategorií - hlasování poroty a hlasování fotografů.

V každé kategorii bylo vyhlášeno TOP 50. Tuto soutěž jsme bedlivě sledovali a nyní vám přinášíme TOP 10 z každé kategorie. Po rozkliknutí fotografie se dostanete do celého profilu konkrétního fotografa a můžete tak shlédnout jeho kompletní galerii a načerpat tak jistě mnoho kvalitní a krásné inspirace.  Hlavní cenou pro vítěze hlasování poroty byl fotoaparát Canon EOS-1D X a prestiž samotné soutěže.

Prošli jsme opravdu všech 50 TOP fotografů v obou kategoriích a brzy vám přineseme TOP 20 konkrétních fotografií, podle našeho oka nejzdařilejších. Máte se na co těšit. Našli jsme opravdu podařené a skvostné kousky!

Cena poroty - TOP 10!

Autor foto: Mauricio Arias Autor foto: Andrea Corsi Autor foto: Lanny Mann Autor foto: Daniele Vertelli Autor foto: Erika Jensen Autor foto: Rosita Lipari Autor foto: Jeff Newsom Autor foto: Thomas Harris Autor foto: Marco Schwarz Autor foto: Carlo Carletti

Cena fotografů - TOP 10

Autor foto: Marco Miglianti Autor foto: Diana Hirsch Autor foto: Alessandro Ghedina Autor foto: Daniele Vertelli Autor foto: Alessandro Baglioni Autor foto: Rosita Lipari Autor foto: Michele Marchese Ragona Autor foto: Andrea Corsi Autor foto: Franco Borrelli Autor foto: Marco Schwarz

Autor foto: Wedme.cz

Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.


Mohlo by Vás zajímat:

  • Výzva! Staň se Mo Bride! (13.11.2013)

    Jak podporujete Movember vy? A víte co to je? Staňte se "Mo Bride" a sdílejte tento návod, ať je nás do konce listopadu co nejvíce "Mo Bride"!! Jedu v tom s vámi!

  • Účesy trochu jinak (13.01.2012)

    Některé z vás nechtějí být na svatbě za princeznu s načesaným drdůlkem. Pro ty jsem se snažila najít nějaké sportovní a uličnické účesy.

  • Rudý a láskou zalitý Valentýn (14.02.2014)

    Rudé granátové jablko, které když zmáčknete, necháte se opojit jemně kyselkavou, trošku natrpklou, ale přesto lahodnou šťávou. Rudé lentilky, které se pomalu topí ve vašich dlaních a celé vám je zbarví.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme