MyWed - TOP fotografie roku!


1.dubna MyWed (fotografický portál zaměřený na svatební fotografii) vyhlásil absolutní vítěze v soutěži o nejlepší svatební fotografie Wedding Photographer´s Contest. Soutěž byla rozdělena do dvou hlavních kategorií - hlasování poroty a hlasování fotografů.

V každé kategorii bylo vyhlášeno TOP 50. Tuto soutěž jsme bedlivě sledovali a nyní vám přinášíme TOP 10 z každé kategorie. Po rozkliknutí fotografie se dostanete do celého profilu konkrétního fotografa a můžete tak shlédnout jeho kompletní galerii a načerpat tak jistě mnoho kvalitní a krásné inspirace.  Hlavní cenou pro vítěze hlasování poroty byl fotoaparát Canon EOS-1D X a prestiž samotné soutěže.

Prošli jsme opravdu všech 50 TOP fotografů v obou kategoriích a brzy vám přineseme TOP 20 konkrétních fotografií, podle našeho oka nejzdařilejších. Máte se na co těšit. Našli jsme opravdu podařené a skvostné kousky!

Cena poroty - TOP 10!

Autor foto: Mauricio Arias Autor foto: Andrea Corsi Autor foto: Lanny Mann Autor foto: Daniele Vertelli Autor foto: Erika Jensen Autor foto: Rosita Lipari Autor foto: Jeff Newsom Autor foto: Thomas Harris Autor foto: Marco Schwarz Autor foto: Carlo Carletti

Cena fotografů - TOP 10

Autor foto: Marco Miglianti Autor foto: Diana Hirsch Autor foto: Alessandro Ghedina Autor foto: Daniele Vertelli Autor foto: Alessandro Baglioni Autor foto: Rosita Lipari Autor foto: Michele Marchese Ragona Autor foto: Andrea Corsi Autor foto: Franco Borrelli Autor foto: Marco Schwarz

Autor foto: Wedme.cz

Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.


Mohlo by Vás zajímat:

  • Kezia ♥ Ashton - pořádně promrzlá svatba (04.03.2014)

    Ještě nás v kalendáři čeká pár dnů "zimy", ikdyž to tak venku vůbec nevypadá. Letošní zima se tedy moc "nepochlapila", což nám přijde hrozná škoda.

  • Slavíme 1.rok!! (31.05.2012)

    Slavte s námi. Slavíme a představujeme vám náš tým. Tým nadšených dam, pro které jsou svatby milovaným, inspirujícím a radostným tématem.

  • Valentýnská Šantovka (12.02.2014)

    Wedme.cz se stalo mediálním partnerem této ojedinělé valentýnské akce a moc se na vás všechny těší i přímo na místě se svou expozicí.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme