P!NK Love


Jak jsme avizovali v pondělí, tento týden jedeme ve valentýnských kolejích. Začali jsme vášnivě rudou, pokračovali azurovou gay svatbou a pozváním do valentýnské Šantovky. Dnes přinášíme pořádně sladkou a růžovou inspiraci. Takže pokud milujete růžovou a Valentýna, tak je dnešní příspěvěk právě pro vás.

Zdroj foto: etsy Zdroj foto: weddingchicks Zdroj foto: strawberryshortcakexo Zdroj foto: verycoolphotoblog Zdroj foto: flickr Zdroj foto: theperfectpalette Zdroj foto: calligraphybyjennifer Zdroj foto: marthastewart Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: apositivelybeautifulblog Zdroj foto: etsy Zdroj foto: angesdesucreZdroj foto: frenchweddingstyle Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: apunchofcolordesign Zdroj foto: thebeautifulsoup Zdroj foto: stylemepretty Zdroj foto: nailsss Zdroj foto: misskarl Zdroj foto: stylemeprettyZdroj foto: weddingchicks Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: theglitterguide Zdroj foto: stylemepretty Zdroj foto: media-cache

Autor foto: Wedme.cz

Připravila: Veronika Harnolová
Text: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.


Mohlo by Vás zajímat:

  • Svatební Futurum Brno 2014 (18.02.2014)

    Hledáte inspiraci pro svůj svatební den? Blíží se tradiční Svatební veletrh Futurum Brno 2014! Přijďte načerpat inspiraci a atmosféru pro svůj svatební den do OC Futurum Brno již 22-23. února 2014. Vstup zdarma!

  • Svatební Futurum 2015 (19.02.2015)

    Sobota a neděle ve znamení svatebního veletrhu! Spousta inspirace, svatebních dodavatelů, bohatý program a možnost výhry na jednom místě. Jako každý rok, tak i letos mediálně podporujeme jedinný svatební veletrh bez vstupného a proto si vás dovolujeme pozvat na 10. ročník tradičního Svatebního veletrhu Futurum Brno.

  • Co o vás říká barva vašeho svatebního dne? I.část (09.01.2012)

    Dnes vám seznámím s první částí příspěvku o tom, co o vás prozrází výběr svatební barvy. Nenašli jste svou barvu? V druhé části na vás čekají další barvy...


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme