P!NK Love


Jak jsme avizovali v pondělí, tento týden jedeme ve valentýnských kolejích. Začali jsme vášnivě rudou, pokračovali azurovou gay svatbou a pozváním do valentýnské Šantovky. Dnes přinášíme pořádně sladkou a růžovou inspiraci. Takže pokud milujete růžovou a Valentýna, tak je dnešní příspěvěk právě pro vás.

Zdroj foto: etsy Zdroj foto: weddingchicks Zdroj foto: strawberryshortcakexo Zdroj foto: verycoolphotoblog Zdroj foto: flickr Zdroj foto: theperfectpalette Zdroj foto: calligraphybyjennifer Zdroj foto: marthastewart Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: apositivelybeautifulblog Zdroj foto: etsy Zdroj foto: angesdesucreZdroj foto: frenchweddingstyle Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: apunchofcolordesign Zdroj foto: thebeautifulsoup Zdroj foto: stylemepretty Zdroj foto: nailsss Zdroj foto: misskarl Zdroj foto: stylemeprettyZdroj foto: weddingchicks Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: theglitterguide Zdroj foto: stylemepretty Zdroj foto: media-cache

Autor foto: Wedme.cz

Připravila: Veronika Harnolová
Text: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.


Mohlo by Vás zajímat:

  • Jak probíhala {Svatební show 2013} (01.03.2013)

    Svatební show je úspěšně za námi. Nejenže jsme byli hrdými mediálními partnery této akce, ale mohli jste se v galerii setkat i s naším Wedme koutkem.

  • Prskavky nejen vánoční! (22.12.2014)

    Pamatujete si, jak se vám rozzářily očička, když rodiče o Vánocích zapálili prskavky? Za tu atmosféru stál i propálený koberec a trochu toho kouře. Nemusíte se však bát. Dnešní prskavky produkují velmi malé množství kouře a dokonce vydrží hořet až čtyři minuty.

  • MyWed - TOP foto podle Wedme! (15.04.2014)

    Jak jsme již v minulém týdnu avizovali, byly vyhlášeny fotografickým portálem MyWed zaměřeným na svatební fotografii nejlepší fotografie. Taktéž byli vyhlášeni i nejlepší fotografové. My jsme soutěž bedlivě sledovali a v minulém článku vám představili TOP 10 v obou kategoriích.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme