P!NK Love


Jak jsme avizovali v pondělí, tento týden jedeme ve valentýnských kolejích. Začali jsme vášnivě rudou, pokračovali azurovou gay svatbou a pozváním do valentýnské Šantovky. Dnes přinášíme pořádně sladkou a růžovou inspiraci. Takže pokud milujete růžovou a Valentýna, tak je dnešní příspěvěk právě pro vás.

Zdroj foto: etsy Zdroj foto: weddingchicks Zdroj foto: strawberryshortcakexo Zdroj foto: verycoolphotoblog Zdroj foto: flickr Zdroj foto: theperfectpalette Zdroj foto: calligraphybyjennifer Zdroj foto: marthastewart Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: apositivelybeautifulblog Zdroj foto: etsy Zdroj foto: angesdesucreZdroj foto: frenchweddingstyle Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: apunchofcolordesign Zdroj foto: thebeautifulsoup Zdroj foto: stylemepretty Zdroj foto: nailsss Zdroj foto: misskarl Zdroj foto: stylemeprettyZdroj foto: weddingchicks Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: theglitterguide Zdroj foto: stylemepretty Zdroj foto: media-cache

Autor foto: Wedme.cz

Připravila: Veronika Harnolová
Text: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.


Mohlo by Vás zajímat:

  • Jedinečné svatební dary plné zážitků (07.05.2015)

    Svatební sezóna je tu! Přemýšlíte, co dát darem nevěstě a ženichovi? Buďte originální a vyhněte se klasickým svatebním darům. Vsaďte na zážitky, na které budou dlouho vzpomínat!

  • You&Me Online Magazín (24.08.2012)

    Dnes si představíme zbrusu nový magazín z dílny Originálního svatebního blogu, který má nastarosti Lucie. Lucie se občas jako naše externí redaktorka podělí se svým příspěvkem i u nás na Wedme.cz.

  • Den matek! Maminek, mamiček, matiček, mamušek našich nejmilovanějších! (10.05.2015)

    Druhá květnová neděle se nám blíží, tak nezapomeňme patřičně obdarovat naše milované maminky.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme