Pan "Facebook" se oženil!


 

Jeden z 30 nejbohatších lidí světa se oženil. Stalo se tak v sobotu 19.5.2012 přímo v jeho kalifornském sídle. Mark Zuckerberg, zakladatel největší sociální sítě Facebook si za svoji vyvolenou vybral dlouholetou přítelkyni Priscillu Chan, s kterou se seznámil již před devíti lety při studiu na Harvardu.

Svatba byla plánovaná. Ovšem jen pro ně dva. Dalších sto hostů, kteří přišli oslavit úspěšné ukončení studia medicíny nevěsty zůstalo v úžasu, že před nimi Priscilla vymění zásnubní prsten s rubínem za prsten snubní. Na svatební hostině se podávalo menu z jejich oblíbených podniků Palo Alto Sol a Fuki Sushi. Desert byl u snoubenců jasnou volbou. Podávaly se čokoládové myši, na kterých si před devíti lety v losangelské cukrárně L.A.Burdick pochutnávali při prvním rande. Mark se se svojí změnou stavu pochlubil, jak jinak, než-li na Facebooku. Doposud má přes jeden milion "lajků" :-) Gratulujeme i my a přejeme, ať je jejich společný život jeden velký "LIKE"!!

Zdroj foto: SITA.com Zdroj foto: SITA.com

Zdroj foto: Dailylife.com Zdroj foto: Blesk.cz


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj fota: SITA.com, Blesk.cz, Dailylife.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Po svatbě (30.05.2011)

  • Svatba na zámku Slavkov (12.03.2013)

    Zámek Slavkov - Austerlitz Vás zve na den otevřených dveří v neděli 7. 4. 2013 s názvem Svatba na zámku. Akce proběhne od 14:00 do 18:00.

  • Zemřel návrhář Oscar de la Renta! (22.10.2014)

    Světem se rozšířila velmi smutná zpráva - zemřel velký návrhář Oscar de la Renta. Proslavily jej róby, které oblékaly první dámy Spojených států amerických.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme