Pan "Facebook" se oženil!


 

Jeden z 30 nejbohatších lidí světa se oženil. Stalo se tak v sobotu 19.5.2012 přímo v jeho kalifornském sídle. Mark Zuckerberg, zakladatel největší sociální sítě Facebook si za svoji vyvolenou vybral dlouholetou přítelkyni Priscillu Chan, s kterou se seznámil již před devíti lety při studiu na Harvardu.

Svatba byla plánovaná. Ovšem jen pro ně dva. Dalších sto hostů, kteří přišli oslavit úspěšné ukončení studia medicíny nevěsty zůstalo v úžasu, že před nimi Priscilla vymění zásnubní prsten s rubínem za prsten snubní. Na svatební hostině se podávalo menu z jejich oblíbených podniků Palo Alto Sol a Fuki Sushi. Desert byl u snoubenců jasnou volbou. Podávaly se čokoládové myši, na kterých si před devíti lety v losangelské cukrárně L.A.Burdick pochutnávali při prvním rande. Mark se se svojí změnou stavu pochlubil, jak jinak, než-li na Facebooku. Doposud má přes jeden milion "lajků" :-) Gratulujeme i my a přejeme, ať je jejich společný život jeden velký "LIKE"!!

Zdroj foto: SITA.com Zdroj foto: SITA.com

Zdroj foto: Dailylife.com Zdroj foto: Blesk.cz


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj fota: SITA.com, Blesk.cz, Dailylife.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Týden kávy 2014 (30.09.2014)

    Tak jako tradičně každý rok, i letos velmi rádi připomínáme a upozorňujeme všechny milovníky kávy, že TÝDEN KÁVY je zde!! Stejně jako v předešlých ročnících, jsme i letos mediálními partnery této úžasné a rozrůstající se akce.

  • GRACE OF MONACO (10.06.2014)

    Za méně než dva dny se českými kiny ponese premiéra filmu o této krásné a vznešené ženě. Monackou kněžnu Grace nemohl ztvárnit lépe nikdo jiný, než-li Nicole Kidman. A proto jsme se rozhodli vám ukázat pár svatebních fotografií této ikony a napsat pár slov o jejím nelehkém životním údělu.

  • Soutěž RINGS OF THE YEAR AWARDS 2013 (08.01.2014)

    Soutěž RINGS OF THE YEAR AWARDS 2013 přichází do ČR! Hlasujte pro snubní prsteny roku 2013 a zásnubní prsteny roku 2013 a vyhrávejte krásné ceny!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme