Pan "Facebook" se oženil!


 

Jeden z 30 nejbohatších lidí světa se oženil. Stalo se tak v sobotu 19.5.2012 přímo v jeho kalifornském sídle. Mark Zuckerberg, zakladatel největší sociální sítě Facebook si za svoji vyvolenou vybral dlouholetou přítelkyni Priscillu Chan, s kterou se seznámil již před devíti lety při studiu na Harvardu.

Svatba byla plánovaná. Ovšem jen pro ně dva. Dalších sto hostů, kteří přišli oslavit úspěšné ukončení studia medicíny nevěsty zůstalo v úžasu, že před nimi Priscilla vymění zásnubní prsten s rubínem za prsten snubní. Na svatební hostině se podávalo menu z jejich oblíbených podniků Palo Alto Sol a Fuki Sushi. Desert byl u snoubenců jasnou volbou. Podávaly se čokoládové myši, na kterých si před devíti lety v losangelské cukrárně L.A.Burdick pochutnávali při prvním rande. Mark se se svojí změnou stavu pochlubil, jak jinak, než-li na Facebooku. Doposud má přes jeden milion "lajků" :-) Gratulujeme i my a přejeme, ať je jejich společný život jeden velký "LIKE"!!

Zdroj foto: SITA.com Zdroj foto: SITA.com

Zdroj foto: Dailylife.com Zdroj foto: Blesk.cz


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj fota: SITA.com, Blesk.cz, Dailylife.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Co o vás říká barva vašeho svatebního dne? I.část (09.01.2012)

    Dnes vám seznámím s první částí příspěvku o tom, co o vás prozrází výběr svatební barvy. Nenašli jste svou barvu? V druhé části na vás čekají další barvy...

  • MDŽ (08.03.2016)

    Květina, dobré jídlo, lahodná sladká maličkost, odpočinek, relax, šálek dobré kávy nebo čaje, zachumlat se do deky, nebo se pobavit s kamarádkami. Mezinárodní den žen se dá oslavit různými způsoby. Ani náš magazín nezapomněl na tento den, který patří jen a jen ženám. Přejeme vám, ať si jej užijete plnými doušky.

  • Babička svatební družičkou! (19.10.2015)

    Nevěsta požádala svou 89letou babičku, aby ji šla za družičku. Když Christine Quinn požádala svou 89ti letou babičku Nanu Betty, aby byla její družičkou na svatbě, nebyla si jistá, co může očekávat.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme