Prskavky nejen vánoční!


Pamatujete si, jak se vám rozzářily očička, když rodiče o Vánocích zapálili prskavky? Za tu atmosféru stál i propálený koberec a trochu toho kouře. Nemusíte se však bát. Dnešní prskavky produkují velmi malé množství kouře a dokonce vydrží hořet až čtyři minuty. Dokonce jsou k dostání jak prskavky tvarované, tak prskavky dlouhé. Prskavky byly vždy symbolem slavnostních a nezapomenutelných dnů. Silvestr, Štědrý den, narozeniny a váš den, se díky nim stane taktéž nezapomenutelným! Můžete je použít do skleněných láhví na stůl, nebo jako dekoraci do koláčků. Přátelé Vám s nimi mohou po obřadu svítit na cestu místo obvyklého házení rýže, a pro fotografa to bude skvělá příležitost nafotit ty nejoriginálnější fotky do vašeho alba. Prskavky na fotkách udělají speciální efekty, se kterými si užijete tu pravou zábavu. Připravili jsme pro vás pár tipů, jak prskavky využít nejen s nezadržitelně blížícími se Vánocemi, ale právě i na vaší svatbě!

 Nalezeno na webu favorsandflowers.com Nalezeno na webu Uploaded by user
Nalezeno na webu stylemepretty.com Nalezeno na webu flickr.com
 Nalezeno na webu weheartit.co Nalezeno na webu facebook.com Nalezeno na webu asubtlerevelry.com
Nalezeno na webu colincowieweddings.com Nalezeno na webu kinfolk.com Nalezeno na webu favorsandflowers.com Nalezeno na webu blackswandive.tumblr.com Nalezeno na webu colormecaitie.blogspot.com Nalezeno na webu tumblr.com Nalezeno na webu somethingturquoise.com Nalezeno na webu intimateweddings.com
Nalezeno na webu favorsandflowers.com Nalezeno na webu blog.theknot.com Nalezeno na webu bridalmusings.com
Nalezeno na webu weddingpartyapp.com Nalezeno na webu floridianweddings.com Nalezeno na webu favorsandflowers.com
Nalezeno na webu stylemepretty.com Nalezeno na webu buzzfeed.com
Nalezeno na webu bridalmusings.com Nalezeno na webu m.bridalguide.com Nalezeno na webu Pinterest
Nalezeno na webu floridianweddings.com Nalezeno na webu firstavenueweddingfavors.com
 Nalezeno na webu weddingchicks.com Nalezeno na webu favorsandflowers.com
Nalezeno na webu firstavenueweddingfavors.com Nalezeno na webu elizabethannedesigns.com Nalezeno na webu etsy.com
Nalezeno na webu polkadotbride.com Nalezeno na webu etsy.com Nalezeno na webu favorsandflowers.com Nalezeno na webu weddingchicks.com Nalezeno na webu favorsandflowers.com
 Nalezeno na webu tressugar.com Nalezeno na webu favorsandflowers.com Nalezeno na webu colincowieweddings.com


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.

Pamatujete si, jak se Vám rozzářily očička, když rodiče o Vánocích zapálili prskavky? Za tu atmosféru stál i propálený koberec a trochu toho kouře. Nemusíte se však bát. Dnešní prskavky produkují velmi malé množství kouře a dokonce vydrží hořet až čtyři minuty. Prskavky byly vždy symbolem slavnostních dnů. Silvestr, Štědrý den, narozeniny a ten Váš den, se díky nim stane nezapomenutelným! Můžete je použít do skleněných láhví na stůl, nebo jako dekoraci do koláčků. Přátelé Vám s nimi mohou po obřadu svítit na cestu místo obvyklého házení rýže a pro fotografa to bude skvělá příležitost nafotit ty nejoriginálnější fotky do Vašeho alba. Prskavky na fotkách udělají speciální efekty, se kterými si užijete tu pravou zábavu. Wedme.cz pro Vás připravilo opět pár tipů a budeme se těšit na Vaše rozzářené fotky.

Mohlo by Vás zajímat:

 • Slavíme 1.rok!! (31.05.2012)

  Slavte s námi. Slavíme a představujeme vám náš tým. Tým nadšených dam, pro které jsou svatby milovaným, inspirujícím a radostným tématem.

 • Rudý a láskou zalitý Valentýn (14.02.2014)

  Rudé granátové jablko, které když zmáčknete, necháte se opojit jemně kyselkavou, trošku natrpklou, ale přesto lahodnou šťávou. Rudé lentilky, které se pomalu topí ve vašich dlaních a celé vám je zbarví.

 • Po svatbě (27.06.2011)

  Nastávají líbánky! Odjíždí se na svatební cestu. Pokud neodjedete hned na svatební cestu, v mnohých rodinách bývá zvykem, že se druhý den po svatbě v domě ženichových rodičů schází rodiče novomanželů s novoman­želi na slavnostní oběd. Nebo se také můžete v klidu domova věnovat rozbalování svateb­ních dárků a pročítat si svatební blahopřání.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme