Rudý a láskou zalitý Valentýn


Rudé granátové jablko, které když zmáčknete, necháte se opojit jemně kyselkavou, trošku natrpklou, ale přesto lahodnou šťávou. Rudé lentilky, které se pomalu topí ve vašich dlaních a celé vám je zbarví. Ledová ostružina hozená do rudě šťavnatého koktejlu se kterým si připijete se svou láskou, protože RED IS LOVE!
Krásného Valentýna všem!!!!

Zdroj foto: flickr Zdroj foto: weddingchicks Zdroj foto: classy-inthecity Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: brittanickel Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: 24.media.tumblr Zdroj foto: 100layercake Zdroj foto: flickr Zdroj foto: whatchathinkaboutthat Zdroj foto: redbubble Zdroj foto: s-media-cache Zdroj foto: beaconblankes Zdroj foto: lovemydress Zdroj foto: willows95988 Zdroj foto: flickr Zdroj foto: etsy Zdroj foto: 100layercake Zdroj foto: style Zdroj foto: 24.media.tumblr Zdroj foto: inspiredbycharm Zdroj foto: google Zdroj foto: zsazsabellagio Zdroj foto: adorablelife Zdroj foto: inspiredbycharm Zdroj foto: mixfash Zdroj foto: kittswedding Zdroj foto: stylebistro

Autor foto: Wedme.cz

Připravila: Veronika Harnolová
Text: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.


Mohlo by Vás zajímat:

  • Nejvtipnější svatební fotografie (01.04.2016)

    Je skvělé, když lidé mají smysl pro humor. Ještě lepší je, když vás humor neopouští ani v tak seriózních situacích jako je například svatba. Říká se, že smích prodlužuje život. Manželé Katie Young a James Lowder o tom ví své, a nafotili vskutku originální svatební fotografie.

  • Wedding Bazaar 2016 (09.02.2016)

    My na Wedme máme rády neotřelé a zajímavé akce. Navíc pokud jsou ještě navíc, jak jinak, svatební, tak si tzv. "chrochtáme blahem" :-)) A potom tyto zajímavé akce rádi podpoříme!

  • Ohlédnutí za Svatební show 2016 (27.01.2016)

    Je to za náma! Někdo by si mohl říct...."uf, je to za náma", někdo...."škoda, že je to už za náma". Já se přikláním k té druhé variantě, protože už teď je mě smutno po všech, které jsem zde potkala, nebo se s nimi po delší době opět viděla! Ale ať neodbíhám a vše sdělím hezky popořadě.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme