Rudý a láskou zalitý Valentýn


Rudé granátové jablko, které když zmáčknete, necháte se opojit jemně kyselkavou, trošku natrpklou, ale přesto lahodnou šťávou. Rudé lentilky, které se pomalu topí ve vašich dlaních a celé vám je zbarví. Ledová ostružina hozená do rudě šťavnatého koktejlu se kterým si připijete se svou láskou, protože RED IS LOVE!
Krásného Valentýna všem!!!!

Zdroj foto: flickr Zdroj foto: weddingchicks Zdroj foto: classy-inthecity Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: brittanickel Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: 24.media.tumblr Zdroj foto: 100layercake Zdroj foto: flickr Zdroj foto: whatchathinkaboutthat Zdroj foto: redbubble Zdroj foto: s-media-cache Zdroj foto: beaconblankes Zdroj foto: lovemydress Zdroj foto: willows95988 Zdroj foto: flickr Zdroj foto: etsy Zdroj foto: 100layercake Zdroj foto: style Zdroj foto: 24.media.tumblr Zdroj foto: inspiredbycharm Zdroj foto: google Zdroj foto: zsazsabellagio Zdroj foto: adorablelife Zdroj foto: inspiredbycharm Zdroj foto: mixfash Zdroj foto: kittswedding Zdroj foto: stylebistro

Autor foto: Wedme.cz

Připravila: Veronika Harnolová
Text: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.


Mohlo by Vás zajímat:

  • Zamilované nápisy (07.02.2013)

    Zamilované nápisy jsou o Valentýnu na každém rohu, vnímejte je, inspirujte se.

  • Týden kávy 2013 (16.09.2013)

    Vzpomínáte si, že něco "podobného" u nás vonělo již v loni? Tak potom vás paměť neklame a pamatujete si to velmi dobře. Letos, stejně jako v loňském roce jsme mediálními partnery této ojedinělé akce. Pro malé, vlastně velké připomenutí vám přinášíme editorial, který jsme u příležitosti loňského ročníku vytvořili.

  • Naive - Svatební show (03.12.2012)

    Svatební SHOW 2013 v Brně! Nenechte si ujít tuto dvoudenní svatební akci, kde na vás kromě spousty zajímavých vystavovatelů, čeká i bohatý program se soutěží o SVATBU ZDARMA!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme