Rudý a láskou zalitý Valentýn


Rudé granátové jablko, které když zmáčknete, necháte se opojit jemně kyselkavou, trošku natrpklou, ale přesto lahodnou šťávou. Rudé lentilky, které se pomalu topí ve vašich dlaních a celé vám je zbarví. Ledová ostružina hozená do rudě šťavnatého koktejlu se kterým si připijete se svou láskou, protože RED IS LOVE!
Krásného Valentýna všem!!!!

Zdroj foto: flickr Zdroj foto: weddingchicks Zdroj foto: classy-inthecity Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: brittanickel Zdroj foto: media-cache Zdroj foto: 24.media.tumblr Zdroj foto: 100layercake Zdroj foto: flickr Zdroj foto: whatchathinkaboutthat Zdroj foto: redbubble Zdroj foto: s-media-cache Zdroj foto: beaconblankes Zdroj foto: lovemydress Zdroj foto: willows95988 Zdroj foto: flickr Zdroj foto: etsy Zdroj foto: 100layercake Zdroj foto: style Zdroj foto: 24.media.tumblr Zdroj foto: inspiredbycharm Zdroj foto: google Zdroj foto: zsazsabellagio Zdroj foto: adorablelife Zdroj foto: inspiredbycharm Zdroj foto: mixfash Zdroj foto: kittswedding Zdroj foto: stylebistro

Autor foto: Wedme.cz

Připravila: Veronika Harnolová
Text: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.


Mohlo by Vás zajímat:

  • Týden kávy 2014 (30.09.2014)

    Tak jako tradičně každý rok, i letos velmi rádi připomínáme a upozorňujeme všechny milovníky kávy, že TÝDEN KÁVY je zde!! Stejně jako v předešlých ročnících, jsme i letos mediálními partnery této úžasné a rozrůstající se akce.

  • Přípravy (30.05.2011)

    Období příprav provází mnoho malých kroků, které vás dovedou k té velké událos­ti.

  • Svatební Futurum 2015 (19.02.2015)

    Sobota a neděle ve znamení svatebního veletrhu! Spousta inspirace, svatebních dodavatelů, bohatý program a možnost výhry na jednom místě. Jako každý rok, tak i letos mediálně podporujeme jedinný svatební veletrh bez vstupného a proto si vás dovolujeme pozvat na 10. ročník tradičního Svatebního veletrhu Futurum Brno.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme