Seznamte se s redakcí!


Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Vy, kteří pravidelně sledujete náš web, již víte, že zítra slavíme 2.narozeniny Wedme.cz. Nejenže pro vás máme na zítra připraveno malé překvapeníčko, ale myslím, že je konečně záhodno vám představit, kdo se vlastně "skrývá" pod danými podpisy v našich příspěvcích. Naše redakce se od loňského roku trošku proměnila, tak vítáme i pár nových a velmi šikovných posil. Každá jsme jiná, a přesto stejná. Baví nás svatby a díky tomu náš tým usilovně pracuje, hledá různá svatební témata, píše, fotí, peče a tvoří. Vše pro vás - naše čtenáře. Prosím, seznamte se!

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

 

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Kateřina je nadšenou zakladatelkou tohoto svatebního portálu, která je odhodlaná dále české nevěsty inspirovat nejnovějšími trendy a informacemi  v oblasti svateb, ale zároveň jim zajistit přehled svatebních dodavatelů, aby jim výběr a přípravy šly hezky od ruky. Je taktéž vizážistkou, zaměřenou na svatební líčení, které ji právě přivedlo k myšlence založit jednoduchý, přehledný a vkusný web.

Na portálu má na starosti veškerou obchodní činnost, komunikaci s inzerenty, komunikaci s partnery při tvorbě  projektů, tvorbu editorialů, tvorbu rubriky "Vaše svatby" a "DIY-udělej si sama". Žije v Brně.

 

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Veronika je nyní "nově" šťastnou a první maminkou v naší redakci. Připravuje pro vás svoji vlastní tvorbu v rubrice DIY  udělej si sama, včetně fotografií a návodů. Taktéž pro vás hledá a přináší návody z různých zahraničních webů. Kromě této své hlavní rubriky přispívá i s různými svatebními inspiracemi do dalších rubrik magazínu. Žije v Praze.

"Ruční práce byly vždy mým koníčkem, mé hobby. Díky střední umělecko-průmyslové škole jsem se mohla více přiučit a rozvíjet, pokračovala jsem v tvorbě i na vysoké škole textilní. Dnes tvořím téměř ze všeho, co mi přijde pod ruce. A v budoucnu se o mou tvorbu chci podělit také s vámi zde na Wedme ;-)"

 

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Tereza pracuje v obchodě se streetovou módou a pořád se usmívá. Jako redaktorka píše články o módě a "tančí" krump.  Má svůj blog o módě, na který každý den přispívá. Miluje styl a módu, což je i jejím tématem zde na Wedme. Žije v Brně.

"Miluji spoustu věcí - krump, jógu, chemii a vědu, knihy, cestování, asijská jídla... Ale čemu věnuji většinu svého času a energie je rozhodně MÓDA. Budu se vás snažit provázet s láskou a nadšením módními novinkami a současnými trendy a také se vám pokusím ukázat trochu extravagance a to, že se jí vlastně nemusíte vůbec bát. Vždyť právě svatba je výjimečným okamžikem našeho života, a proto by měla být jedinečná. Jen sami popřemýšlejte, co si hosté ze svatby pamatují nejvíce? Přece šaty nevěsty a oblek ženicha."

 

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Vendula je usměvavá sestřenice Veroniky, kterou přispívání do magazínu doslova nadchlo. Věnuje se soukromému hlídání dětí a vystudovala češtinu a angličtinu. Její silnou stránkou je psaní a příprava různých článků v našem magazínu. Žije v Praze.

"Na svou rodnou zem ani mateřský jazyk nedám dopustit. Čeština je velmi živým jazykem. Dá se s ní krásně pracovat, i díky tomu mě tvorba příspěvků pro Wedme.cz naplňuje a baví. Znalosti angličtiny mi umožňují čerpat inspiraci z nejrůznějších zahraničních zdrojů. Získanou inspiraci pak s radostí předávám vám, věrným návštěvníkům tohoto portálu. Bude mi potěšením, pokud vás nějaký článek, nebo alespoň jeho útržek, zaujme."

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Klára se kromě studia věnuje aktivně fotografování svateb, dětí, portrétů a jejich milovaných dobrot, které s velkým nadšením a chutí vždy krásně nafotí a obohatí tím tak svůj osobní blog. Její rubrikou na Wedme.cz je DIY - recepty, kde se budete mít možnost setkávat s jejími dobrůtkami. Žije v Jižních Čechách.

"Jsem malá milá slečna, která ráda peče, jí, fotí a ještě radši všechno najednou. Každé jídlo je pro mě nejoblíbenější část dne a vždy před spaním se už těším, co bude ráno k snídani. Snad vám mé fotky a recepty přinesou stejnou radost z tvoření jako mně. Dobrou chuť!"


Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Lucie je služebně nejmladší členkou redakce. Studuje práva, věnuje se vizážistice a péči o své klientky. Miluje trendy nejen v módě, ale hlavně v barvách, kosmetice a péči o pleť i tělo. V magazínu bude mít na starosti vše, co se točí kolem krásy - účesy, vizáž, manikůra, vůně a péče o tělo. Žije v Praze.

"Do všeho se vrhám zásadně po hlavě s absolutním nadšením a představou nejlepšího výsledku a takhle také začala spolupráce s Wedme.cz. Můžete se u mne těšit na příspěvky o možnostech, co pro sebe samotnou udělat ještě víc a cítit se líp po těle i na duši... Poznáte všechny moje vášně od péče o vlasový kořínek až po krásné, upravené nožky. Všechna tajemství budu postupně prozrazovat! Těšte se a krásněte :-)"

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz


Připravila: Kateřina Hrabalová
Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz


Mohlo by Vás zajímat:

  • Wedding Bazaar 2016 (09.02.2016)

    My na Wedme máme rády neotřelé a zajímavé akce. Navíc pokud jsou ještě navíc, jak jinak, svatební, tak si tzv. "chrochtáme blahem" :-)) A potom tyto zajímavé akce rádi podpoříme!

  • Svatební dort roku 2015 (13.08.2014)

    Rádi podporujeme smysluplné svatební akce, které přinášejí spoutu trendů, novinek, tipů, rad a hlavně krásných věcí oběma stranám, soutěžícím i návštěvníkům. Velmi rádi...

  • Láska na celý život (11.03.2013)

    Ano, láska na celý život opravdu existuje. Dva lidé skutečně mohou prožít společně krásný dlouhý život naplněný ryzí láskou a štěstím.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme