Slavíme 1.rok!!


 

"Když jsem před rokem spouštěla tento svatební web, zalehla jsem v pět hodin ráno.....unavená, nervózní, zároveň šťastná, že se snad tímto dnem aspoň trošku něco změní na poli svatebních inspirací u nás. Nervozita mi ovšem nedala dlouho spát a já již za dvě hodiny u webu seděla znovu a radovala se z reakcí, které mne posouvaly a posunují stále dál! Jsem velmi ráda, že během tohoto jednoho roku se jako zázrakem tým Wedme rozrost o tolik spřízněných duší, které svatbami žijí a redakčně přispívají do svých rubrik."

Foto: Jana Bóbiková pro Wedme.cz

V první den web zaregistroval skoro 1.300 návštěv. Za tento jeden rok se na Wedme.cz podívalo přes 44.300 různých lidí z celého světa. Kromě vás...českých návštěvníků, jsme mohli přivítat i návštěvníky z Ameriky, Slovenska, Anglie, Německa a Ruska.
51% návštěvníků se na stránky pravidelně vrací. 49% jsou návštěvníci noví.  Stránky na Wedme.cz se denně zobrazí více jak tisíckrát. Za rok to bylo skoro 400.000krát. Nejvíce vás zajímá rubrika "DIY - udělej si sama" a rubrika "Vaše svatby". Ve velké oblibě si vedou i rubriky "Seznamte se s dodavateli" a "Tématické svatby".

Do dalšího roku jsou pro náš tým přibývající čísla velkým závazkem a motorem přinášet vám i nadále inspirativní nápady a pohledy na svatby trošku jinak. Bez vás by  Wedme.cz milé čtenářky a čtenáři nebylo!! Vaší přízně si vážíme neskonale! Děkujeme!!

Foto: Jana Bóbiková pro Wedme.cz

Foto: Jana Bóbiková pro Wedme.cz Foto: Jana Bóbiková pro Wedme.cz

 

Slavte s námi. Slavíme a představujeme vám náš tým. Tým nadšených dam, pro které jsou svatby milovaným, inspirujícím a radostným tématem. 2 Katky, 3 Veroniky, Zuzka, Lucka, Jarka, Dominika....to je tým Wedme.cz!

 

 

Foto: Jana Bóbiková pro Wedme.cz

 

 

Kateřina je nadšenou zakladatelkou tohoto svatebního portálu, která je odhodlaná dále české nevěsty inspirovat nejnovějšími trendy a informacemi  v oblasti svateb, ale zároveň jim zajistit přehled svatebních dodavatelů, aby jim výběr a přípravy šli hezky od ruky. Je taktéž vizážistkou, zaměřenou na svatební líčení, které ji právě přivedlo k myšlence založit jednoduchý, přehledný a vkusný web.

Na portálu má na starosti veškerou obchodní činnost, komunikaci s inzerenty, komunikaci s partnery při tvorbě  projektů, tvorbu editorialů a částečnou tvorbu rubriky "Vaše svatby" a "DIY-udělej si sama". Žije v Brně.

 

Foto: Jana Bóbiková pro Wedme.cz

 

Lucie pravidelně přispívá střídavě do všech rubrik. Nadšeně píše a připravuje příspěvky nejen pro Wedme.cz, ale i pro svůj svatební blog. Mezi její zálibu patří i organizování svateb. Žije  v Praze.

"V první řadě byste o mně měli asi vědět to, že jsem tak trochu blázen. Blázen do všeho krásného, co se kolem mě co i jen otře, blázen do každé nové věci, která mě nadchne a jen tak lehce se mě nepustí a jsem asi ten největší blázen do lásky, a příbězích o skutečné lásce. Miluji slunečné letní rána, upršené podzimní dny, praskající krb a sněhem zasněženou chatu, rozkvetlé a voňavé jaro, vítr ve vlasech, tekoucí vodu mezi prsty, vázu plnou květin. Ke štěstí mi stačí málo, klidně i štěstí na tvářích jiných lidí. A proto jsem se rozhodla, o tento pocit štěstí podělit i s ostatními."

 

Foto: Jana Bóbiková pro Wedme.cz

 

Zuzka nás zásobuje praktickými a skvělými návody v rubrice DIY - udělej si sama. Ke svým vlastním návodům, fotkám          a příspěvkům pro vás hledá další inspirace do této rubriky na různých zahraničních webech. Žije v Dánsku.

"Jsem tu pro vaši svatební ale i každodenní inspiraci. V rubrice DIY nebo-li udělej si sama bych vám ráda ukázala, že spoustu krásných dekorací a dalších nápadů se nemusíte bát vyrobit samy. Věnuji se svým vlastním projektům, které pro vás dokumentuji a zveřejňuji, ale inspiraci hledám i na nejkreativnějších zahraničních webových stránkách. Doufám, že vás svými příspěvky nadchnu k vlastní tvorbě a tvořivosti, která vás bude naplňovat stejně tak jako hledání a realizace originálních nápadů pro vás naplňuje mne."

 

Foto: Jana Bóbiková pro Wedme.cz

 

 

Veronika pro vás připravuje svoji vlastní tvorbu v rubrice DIY  udělej si sama, včetně fotografií a návodů. Kromě této své hlavní rubriky přispívá i s různými svatebními inspiracemi do dalších rubrik. Žije v Praze.

"Ruční práce byly vždy mým koníčkem, mé hobby. Díky střední umělecko-průmyslové škole jsem se mohla více přiučit a rozvíjet, pokračovala jsem v tvorbě i na vysoké škole textilní. Dnes tvořím téměř ze všeho, co mi přijde pod ruce. A v budoucnu se o mou tvorbu chci podělit také s vámi zde na Wedme ;-)"

 

Veroničina rubrika na Wedme.cz je "video". Hledá pro vás inspirující, krásná a hlavně kvalitní videa, co do výběru záběru, tak do výběru hudby a celkové kompozice. Videa, která vás mohou něčím nejen inspirovat, ale i naladit svou ohromující atmosférou. Překládá obsah videí, aby vám pomohla se přiblížit ději...ději lásky! Žije v Praze.

"Svatební a předsvatební video mě zajímá už jen tím, že dokáže emoce a prožitky zachytit ještě na jiné rovině, než fotografie (ke kterým mám také velikou úctu). Miluji ten moment a vždycky mě mrazí, když kamera zachytí pohled muže, který poprvé vidí vcházet nevěstu, ženu, se kterou chce strávit celý svůj život. Miluju kreativitu a různorodé detaily, které pohladí nejedno oko. Když to vše ještě šikovní tvůrci doplní o vhodný hudební podkres či pár slov, která zaťukají na naše struny emocí, pak z toho vzniká nádherná výstava obrazů, prožitků a dojmů, kterou chci projít až do samého konce, kde mě pokaždé čeká zamyšlení, že je stále na tomhle světě mnoho krásy a že je potřeba jí sdílet a pečovat o ní."

 


Paní Jarka pro vás připravuje příspěvky do rubrik: Oblečení, Tématické svatby, Doplňky, Květiny a Jídlo. Je důkazem, že co se dobrého vkusu týče, tak na věku nezáleží. Jarka žije v Praze.

"Když se před 5 lety má dcera vdávala a my hledaly inspiraci na webových stránkých...bylo to smutné. Tedy alespoň na našich českých. Na zahraničních webech to hýřilo barvami a nápady a já jsem se rozhodla založit blog, aby se nevěsty měly kde inspirovat. Mám nemocnou maminku, o kterou se musím starat, což mě umožňuje ve volném čase vyhledávat různé nápady a inspirace. Jednak mě to dostane do krásného světa, a pak to pomůže vám, nevěstám. Je mi 56 let, ale snad mám mladého ducha a trochu vkusu."

 

Foto: Jana Bóbiková pro Wedme.cz

 

Veronika je nejmladší a hodně čerstvou posilou týmu. Má na starosti editaci a částečnou přípravu článků. Žije ve Vyškově.

"Svatba pro mě znamená začátek a zároveň pokračování něčeho jedinečného a krásného. Jelikož jsem romantička, miluji romantiku v nádherně nazdobeném špalíru, slavnostně založené tabuli, svíčkách, kamínkách a také ve všech detailech doladěných do jednotné barvy. Po té už si jen představím milující se pár, který v radosti a zamilovanosti čeká na to, až vysloví kouzelné slovo ,,ANO‘‘. Svatba je mojí zatím vysněnou pohádkou, která se stane skutečností, až přijde ten daný okamžik. Aby byla svatba pro snoubence tou nejkrásnější pohádkou, jsme tu pro ně, abychom jim poradili a inspirovali je."

 

 

 

Dominika je nejnovější posilou našeho redakčního týmu. Další z nadšenců, která se s vámi podělí o své návody a postupy v rubrice DIY - udělej si sama. Žije v Brně.

"Jsem levák a tak trochu i levá, ale protože miluji všechno, co se blýská, třpytí, leskne, vypadá šmrncovně a má styl, tak jsem se rozhodla zbořit mýty! Beru do mých levých rukou jehlu, lepidlo, korálky, kamínky, prostě vše potřebné a tvořím. Do rubriky DIY bych ráda přinesla spoustu nápadů a inspirací nejen pro Váš svatební den, ale i do běžného života. Jestli Vás už nudí obsah skříně nebo botníku, tak jsem tady právě pro Vás!"

 

 

Katka má na starosti sekci "Diskuze". Je adminkou a taktéž vám v diskusním fóru ráda poradí, pokud jste na webu nové a nevíte si s něčím rady. Žije v Praze.

„Jsem normální holka, která nikdy nesnila o pohádkové svatbě. Když mě můj drahý požádal o ruku, byla to pro mne velká výzva, protože se již od dob studií na Hotelové škole vyžívám v organizování všemožných akcí. Padla jsem tedy rovnýma nohama do předsvatebního šílenství a veškeré přípravy jsem si užívala na maximum. Svatba dopadla nad mé očekávání a byla opravdu pohádková. Od té doby se pohybuji na všemožných svatebních portálech, kde se snažím nastávajícím nevěstám pomoci či poradit s čím je potřeba. Vše kolem svateb mne velmi baví, takže jsem byla opravdu nadšená, když mě kamarádka Katka oslovila ke spolupráci na svém novém projektu. Jak vidno, od svateb se jen tak neoprostím, protože jsem se pro změnu vrhla na další svatební šílenství, tentokrát jako admin tohoto luxusního svatebního webu.“

 

Jsme rády, že jste s námi!

 

 

 

 

 

 

Připravila: Kateřina Hrabalová

Foto pro Wedme.cz: Jana Bóbiková www.janabobikova.com


Mohlo by Vás zajímat:

  • Svatební Expo 2013 (07.11.2013)

    První svatební veletrh nové sezóny startuje. Zařiďte si svou svatbu od A po Z na Svatebním Expu 2013. Je první a zároveň největší. Veletrh Svatební Expo 2013, který se bude konat 8. a 9. listopadu v hotelu Crowne Plaza Prague v Dejvicích. Slavnostně tak odstartuje svatební sezónu 2014.

  • Svatební show 2017 (27.01.2017)

    Jako každý rok, tak i tento se nese v duchu spolupráce na přípravách exkluzivního a největšího svatebního veletrhu v Brně na ploše dvou tisíc metrů čtverečních. I letos jsme se stali mediálními partnery a proto vám přinášíme podrobné informace ohledně této akce.

  • Týden kávy 2014 (30.09.2014)

    Tak jako tradičně každý rok, i letos velmi rádi připomínáme a upozorňujeme všechny milovníky kávy, že TÝDEN KÁVY je zde!! Stejně jako v předešlých ročnících, jsme i letos mediálními partnery této úžasné a rozrůstající se akce.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme