SLAVÍME 2 ROKY!!


 

Rok se s rokem sešel a my slavíme. Slavíme 2. narozeniny našeho svatebního portálu Wedme.cz. Za uplynulý rok se toho událo opravdu požehnaně. Nejenže jsme trošku "překopali" uspořádání na homepagi, ale také jsme vám přinesli spoustu inspirativních návodů, článků a témat a také řadu úžasných fotoeditorialů v naší produkci. Původně jsem chtěla vytvořit „jen“ prostor pro vás - nevěsty, kde si budete moci založit alba, spravovat svůj profil a blog, včetně kalkulačky, plánovat zasedací pořádek, aby jste měly vše pohromadě a k tomu vám občas napíši nějaký hezký článek. Jsem nesmírně ráda, že se magazín stal  dominantou webu a díky tomu se náš tým rozrostl o velmi šikovné redaktorky, s kterými vymýšlíme, plánujeme a tvoříme témata. Na začátku jsem byla sama, nyní mám malý tým nadšených a krásných dam, s kterými jste se mohli seznámit ve včerejším příspěvku.

Za tento jeden rok se nám podařilo přivést o 100% více reálných návštěvníků. Nárust 100% v návštěvnosti je pro nás obrovskou radostí a nesměle můžeme říct, že i úspěchem. V loňském roce to bylo přes 44.300 různých lidí z celého světa. Letos to již bylo více než 79.500 reálných návštěníků!!! Po České a Slovenské republice se na Wedme.cz připojují nejčastěji návštěvníci z Ameriky, Anglie, Německa, Francie, Rakouska, Itálie a Španělska. 45% návštěvníků se na stránky pravidelně vrací. 55% jsou návštěvníci noví. Stránky na Wedme.cz se denně zobrazí více než třináctsetkrát. Nejvyšší jednodenní návštěvnost přesáhla skoro 1.700 reálných návštěvníků.

Trošku čísel máme za sebou a teď je na řadě virtuální přiťuknutí sklenkou šampusu a zakrojení do narozeninového dortu s vámi všemi. Bez vás by naše práce neměla smysl. Energie přichází s každým vašim povzbudivým slovem, klikem a návštěvou našich stránek. Nerada bych, aby to znělo jako klišé, ale opravdu a upřímně si vaší pozornosti nesmírně vážíme. Máme radost a děkujeme!

{Kateřina, Verun, Vendula, Tereza, Klára, Lucie}

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz


Připravila: Kateřina Hrabalová
Představení redakce  ZDE!

Autor foto: Zora Vláčilová pro Wedme.cz

Za výtečný a lahodný dort děkujeme krásné a milé cukrářce Veronice Riedlové - Kouzelný dort.

Za poskytnutí prostor a neskutečně milý, přívětivý a trpělivý přístup děkujeme všem dámám z kavárny Les Kamarades.


Mohlo by Vás zajímat:

  • Svatební místo roku 2013 (17.09.2013)

    Svatební magazín Marriage Guide a Svatební Expo za naší podpory hledají hvězdy svatebního nebe! Pomozte nám najít ta nejlepší a nejoblíbenější místa na svatbu. Nominujte svého favorita do prestižní soutěže a vyhrajte zajímavé ceny!

  • Svatební Futurum Brno 2013 (11.02.2013)

    Nenechte si ujít další svatební veletrh, na kterém jistě naleznete ne jeden svatební tip! Navštivte Brno!

  • Svatební den (30.05.2011)

    Váš den je tu! Konečně jste se dočkala. Dnes si obléknete své svatební šaty, navléknete snubní prsten a budete vdaná paní.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  avatar

Naďa Mazáčová | 01.06.2013 10:31:07

Milé, krásné "Wedmičky" :-)
Přeji vám hodně nových i stálých nadšených návštěvníků, spousty nových inspirací pro váš skvělý magazín, který nás (nejen nevěsty) inspiruje.
Nekonečně mnoho sil pro tuhle práci, na níž je vidět nadšení a důvod proč ji takhle skvěle děláte.
K narozeninám všechno nej...nej...nej.... a děkuji za vaše milé stránky ;-)

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme