Slavíme 4.narozeniny!


 

Někdy si říkáte, jestli to co děláte, je to správné. Jestli to má smysl. Někdy jste v euforii, někdy na dně. Někdy si říkáte "jo, jdu do toho", někdy "končím s tím". Důležité je tyto "chvilky" vzít tak, jak přišly, zpracovat je uvnitř sebe sama a nadechnout se do nového dne. Každý z nás je "jen člověk" a má absolutní právo tyto chvilky a pocity zažívat. Jen si každý sáhněme do svědomí, do paměti
a vzpomeňme si, co právě nás posílilo v dobách, kdy zrovna ta naše osobní křivka klesala, v čemkoliv. V práci, v projektu, ve škole, v lásce, ve sportu. Byla to naše osobní síla? Naši přátelé? Naše lásky? Naši fanoušci? Naši čtenáři?

Říkáte si, proč začínám příspěvek o narozeninách tak vážně? :-)) Protože si všechny té podpory a zkušeností, které mě Wedme přineslo vážím. A to velmi. Moc bych chtěla poděkovat všem "vám" čtenářům, že jste stále s námi a opravdu pravidelně náš web navštěvujete. Velkou radost mám i z toho, že hojně využíváte i starších článků, listujete a doslova se prodíráte historií tohoto magazínu. Tušíte kolik jsme za ty čtyři roky pro vás připravily již článků? Jsem také v šoku z tak vysokého čísla, ale je to skoro 800 článků!!! Wooow, a to by bez vaší podpory nešlo.

Tento web jsem odstartovala 31.5.2011, a za 4 roky fungování se na naše stránky kouklo přes 356.000 unikátních návštěvníků, kteří vytvořili přes 590.000 návštěv! Naše stránky se zobrazily více než 2.000.050 xkrát. To je prostě neuvěřitelné. Jeden malinkatý, úzce profilovaný web. Vždyť svatba je krátké období v životě a zajímá vás tak cca 1 rok. O to více mě těší fakt, že 40% návštěvníků jsou "vracející se" a 60% zcela noví.

Za poslední rok (31.5.2014 - 31.5.2015) na náš web nahlédlo přes 131.200 unikátních návštěvníků, což je v průměru 360 lidí denně, včetně víkendů a svátků!!! Naše stránky se za tento rok zobrazily více jak 590.800 xkrát!! To je naprosto úžasné a moc vám všem děkujeme. Jste pro nás neuvěřitelná hnací síla!

Rolujte níže, ještě zdaleka nekončíme :-)

A kdo pro vás všechno to počteníčko a inspirace připravuje kromě mě?
Velkou "wedmačkou" a zkušenou blogerkou je moje věrná přítelkyně Terezka (druhá zleva), která to se mnou táhne už skoro od začátku a mohu říct, že při práci pro Wedme se náš přátelský vztah ještě posílil. Terko, děkuju...Ty víš :-*

Další posila, která se mnou připravuje články a je pro mě velkou oporou a pomocí, je již několik měsíců Andrejka (třetí zleva). Šikovná a pilná studentka, která má na starosti nahrávání a přípravu fotek pro články. Je důsledná, spolehlivá a vždy ochotná! Andry, děkuji, jsi super parťák.

Moc děkuji i dámám, které se také nějaký čas věnovaly redaktorské činnosti u nás a nyní se věnují svým projektům nebo svým krásným rodinám. Dámy, byly jste úžasné a bez vás by Wedme nebylo!

Takže, co říci závěrem? Slavíííííííííííííííííííííííííííííímeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!
A buďte stále s námi. Máme toho pro vás připraveno ještě hodně :-)

 


Připravila: Kateřina Hrabalová
Za krásné fotografie děkuje s velkou láskou naší dvorní fotografce Zorce Vláčilové! www.zorafoto.cz
Za lahodný a stylový dortík děkujeme Verunce z Kouzelného dortu!


Mohlo by Vás zajímat:

  • Svatební show 2016 (15.11.2015)

    Jako každý rok, tak i tento se nese v duchu spolupráce na přípravách exkluzivního a největšího svatebního veletrhu v Brně na ploše dvou tisíc metrů čtverečních. I letos jsme se stali mediálními partnery a kromě naší expozice přímo na velethu se můžete těšit i na podrobné informace ohledně této akce.

  • 7 žhavých tipů pro podzimní svatby v roku 2011! (26.09.2011)

    Zde naleznete 7 žhavých tipů, které udělají z vaší podzimní svatby hit tohto roku...

  • Svatební dort roku 2015 (13.08.2014)

    Rádi podporujeme smysluplné svatební akce, které přinášejí spoutu trendů, novinek, tipů, rad a hlavně krásných věcí oběma stranám, soutěžícím i návštěvníkům. Velmi rádi...


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme