Slavíme 4.narozeniny!


 

Někdy si říkáte, jestli to co děláte, je to správné. Jestli to má smysl. Někdy jste v euforii, někdy na dně. Někdy si říkáte "jo, jdu do toho", někdy "končím s tím". Důležité je tyto "chvilky" vzít tak, jak přišly, zpracovat je uvnitř sebe sama a nadechnout se do nového dne. Každý z nás je "jen člověk" a má absolutní právo tyto chvilky a pocity zažívat. Jen si každý sáhněme do svědomí, do paměti
a vzpomeňme si, co právě nás posílilo v dobách, kdy zrovna ta naše osobní křivka klesala, v čemkoliv. V práci, v projektu, ve škole, v lásce, ve sportu. Byla to naše osobní síla? Naši přátelé? Naše lásky? Naši fanoušci? Naši čtenáři?

Říkáte si, proč začínám příspěvek o narozeninách tak vážně? :-)) Protože si všechny té podpory a zkušeností, které mě Wedme přineslo vážím. A to velmi. Moc bych chtěla poděkovat všem "vám" čtenářům, že jste stále s námi a opravdu pravidelně náš web navštěvujete. Velkou radost mám i z toho, že hojně využíváte i starších článků, listujete a doslova se prodíráte historií tohoto magazínu. Tušíte kolik jsme za ty čtyři roky pro vás připravily již článků? Jsem také v šoku z tak vysokého čísla, ale je to skoro 800 článků!!! Wooow, a to by bez vaší podpory nešlo.

Tento web jsem odstartovala 31.5.2011, a za 4 roky fungování se na naše stránky kouklo přes 356.000 unikátních návštěvníků, kteří vytvořili přes 590.000 návštěv! Naše stránky se zobrazily více než 2.000.050 xkrát. To je prostě neuvěřitelné. Jeden malinkatý, úzce profilovaný web. Vždyť svatba je krátké období v životě a zajímá vás tak cca 1 rok. O to více mě těší fakt, že 40% návštěvníků jsou "vracející se" a 60% zcela noví.

Za poslední rok (31.5.2014 - 31.5.2015) na náš web nahlédlo přes 131.200 unikátních návštěvníků, což je v průměru 360 lidí denně, včetně víkendů a svátků!!! Naše stránky se za tento rok zobrazily více jak 590.800 xkrát!! To je naprosto úžasné a moc vám všem děkujeme. Jste pro nás neuvěřitelná hnací síla!

Rolujte níže, ještě zdaleka nekončíme :-)

A kdo pro vás všechno to počteníčko a inspirace připravuje kromě mě?
Velkou "wedmačkou" a zkušenou blogerkou je moje věrná přítelkyně Terezka (druhá zleva), která to se mnou táhne už skoro od začátku a mohu říct, že při práci pro Wedme se náš přátelský vztah ještě posílil. Terko, děkuju...Ty víš :-*

Další posila, která se mnou připravuje články a je pro mě velkou oporou a pomocí, je již několik měsíců Andrejka (třetí zleva). Šikovná a pilná studentka, která má na starosti nahrávání a přípravu fotek pro články. Je důsledná, spolehlivá a vždy ochotná! Andry, děkuji, jsi super parťák.

Moc děkuji i dámám, které se také nějaký čas věnovaly redaktorské činnosti u nás a nyní se věnují svým projektům nebo svým krásným rodinám. Dámy, byly jste úžasné a bez vás by Wedme nebylo!

Takže, co říci závěrem? Slavíííííííííííííííííííííííííííííímeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!
A buďte stále s námi. Máme toho pro vás připraveno ještě hodně :-)

 


Připravila: Kateřina Hrabalová
Za krásné fotografie děkuje s velkou láskou naší dvorní fotografce Zorce Vláčilové! www.zorafoto.cz
Za lahodný a stylový dortík děkujeme Verunce z Kouzelného dortu!


Mohlo by Vás zajímat:

  • Novinky na webu (04.09.2013)

    Milé nevěsty, ženichové, čtenářky a čtenáři našeho webového průvodce svatbou - Wedme.cz. Připravili jsme pro vás pár novinek a změn, o kterých bychom vás rádi touto cestou informovali a blíže vám je představili. Věříme, že z nich budete mít radost a budou vám k užitku.

  • Svatební show 2017 (27.01.2017)

    Jako každý rok, tak i tento se nese v duchu spolupráce na přípravách exkluzivního a největšího svatebního veletrhu v Brně na ploše dvou tisíc metrů čtverečních. I letos jsme se stali mediálními partnery a proto vám přinášíme podrobné informace ohledně této akce.

  • Svatební Expo 2014 (06.11.2014)

    První svatební veletrh nové sezóny startuje. Zařiďte si svou svatbu od A po Z na Svatebním Expu 2014. Je první a zároveň největší. Veletrh Svatební Expo 2014, který se bude konat 21. a 22 listopadu v hotelu Hotel International Prague v Dejvicích. Slavnostně tak odstartuje svatební sezónu 2015.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme