Směrovky k vaší lásce


Svatební ukazatele, svatební směrovky, svatební rozcestník, nebo chcete-li wedding signs jsou tématem dnešního článku. Nejenže jsou skvělým doplňkem k focení, ale jsou i moc hezkým prvkem venkovní svatební výzdoby. A ještě lepší zpráva je ta, že si je s troškou šikovnosti dokážete vyrobit i vy sami, pokud na to budete mít chuť a náladu. Vždyť potřebujete jen pár seříznutých prkýnek, barvu, štětec, pár hřebíčků a kladívko a jedny či dvoje šikovné ruce :-) Pár nápadů, jak by mohly vypadat právě ty vaše ukazatele vám přinášíme na pár fotkách níže.

Zdroj foto: heartloveweddings Zdroj foto: weddingwindow Zdroj foto: etsy Zdroj foto: weddingwindow Zdroj foto: minnesotagirlblog Zdroj foto: pumpkincaringskull

Zdroj foto: velvetine Zdroj foto: etsy Zdroj foto: media-cache-ec2 Zdroj foto: flickr Zdroj foto: media-cache-ak1 Zdroj foto: media-cache-ak2 Zdroj foto: galleries.weddingchannel Zdroj foto: media-cache-ak2 Zdroj foto: itsabrideslife

Zdroj foto: etsy Zdroj foto: hitchedinkc Zdroj foto: media-cache-ec3 Zdroj foto: etsy

Zdroj foto: jessikafeltz

Zdroj foto: weddingwindow Zdroj foto: media-cache-ak1

Autor foto: Wedme.cz

Připravila: Veronika Harnolová
Text: Kateřina Hrabalová

Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.


Mohlo by Vás zajímat:

  • Zámecké svatební dny Slavkov 2015 (23.09.2015)

    Všichni ti, kteří plánujete v příštím roce svatbu, ale nejen vy, jistě oceníte pozvánku na Zámecké svatební dny, které proběhnou na Zámku Slavkov – Austerlitz na přelomu září a října, tedy v týdnu od 24. září do 1. října 2015. Díky této akci se prohlídková trasa zámku promění z historické na svatební.

  • Soutěž RINGS OF THE YEAR AWARDS 2013 (08.01.2014)

    Soutěž RINGS OF THE YEAR AWARDS 2013 přichází do ČR! Hlasujte pro snubní prsteny roku 2013 a zásnubní prsteny roku 2013 a vyhrávejte krásné ceny!

  • 7 žhavých tipů pro podzimní svatby v roku 2011! (26.09.2011)

    Zde naleznete 7 žhavých tipů, které udělají z vaší podzimní svatby hit tohto roku...


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme