Směrovky k vaší lásce


Svatební ukazatele, svatební směrovky, svatební rozcestník, nebo chcete-li wedding signs jsou tématem dnešního článku. Nejenže jsou skvělým doplňkem k focení, ale jsou i moc hezkým prvkem venkovní svatební výzdoby. A ještě lepší zpráva je ta, že si je s troškou šikovnosti dokážete vyrobit i vy sami, pokud na to budete mít chuť a náladu. Vždyť potřebujete jen pár seříznutých prkýnek, barvu, štětec, pár hřebíčků a kladívko a jedny či dvoje šikovné ruce :-) Pár nápadů, jak by mohly vypadat právě ty vaše ukazatele vám přinášíme na pár fotkách níže.

Zdroj foto: heartloveweddings Zdroj foto: weddingwindow Zdroj foto: etsy Zdroj foto: weddingwindow Zdroj foto: minnesotagirlblog Zdroj foto: pumpkincaringskull

Zdroj foto: velvetine Zdroj foto: etsy Zdroj foto: media-cache-ec2 Zdroj foto: flickr Zdroj foto: media-cache-ak1 Zdroj foto: media-cache-ak2 Zdroj foto: galleries.weddingchannel Zdroj foto: media-cache-ak2 Zdroj foto: itsabrideslife

Zdroj foto: etsy Zdroj foto: hitchedinkc Zdroj foto: media-cache-ec3 Zdroj foto: etsy

Zdroj foto: jessikafeltz

Zdroj foto: weddingwindow Zdroj foto: media-cache-ak1

Autor foto: Wedme.cz

Připravila: Veronika Harnolová
Text: Kateřina Hrabalová

Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.


Mohlo by Vás zajímat:

  • Novinky na webu (04.09.2013)

    Milé nevěsty, ženichové, čtenářky a čtenáři našeho webového průvodce svatbou - Wedme.cz. Připravili jsme pro vás pár novinek a změn, o kterých bychom vás rádi touto cestou informovali a blíže vám je představili. Věříme, že z nich budete mít radost a budou vám k užitku.

  • Jak probíhala {Svatební show 2013} (01.03.2013)

    Svatební show je úspěšně za námi. Nejenže jsme byli hrdými mediálními partnery této akce, ale mohli jste se v galerii setkat i s naším Wedme koutkem.

  • Jak probíhalo EXPO 2011? (15.12.2011)

    Když jsme vás v říjnu informovali o této chystané akci, bez nadsázky jsme napsali, že se v českém svatebním světě začíná blýskat na lepší časy. A opravdu!!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme