Směrovky k vaší lásce


Svatební ukazatele, svatební směrovky, svatební rozcestník, nebo chcete-li wedding signs jsou tématem dnešního článku. Nejenže jsou skvělým doplňkem k focení, ale jsou i moc hezkým prvkem venkovní svatební výzdoby. A ještě lepší zpráva je ta, že si je s troškou šikovnosti dokážete vyrobit i vy sami, pokud na to budete mít chuť a náladu. Vždyť potřebujete jen pár seříznutých prkýnek, barvu, štětec, pár hřebíčků a kladívko a jedny či dvoje šikovné ruce :-) Pár nápadů, jak by mohly vypadat právě ty vaše ukazatele vám přinášíme na pár fotkách níže.

Zdroj foto: heartloveweddings Zdroj foto: weddingwindow Zdroj foto: etsy Zdroj foto: weddingwindow Zdroj foto: minnesotagirlblog Zdroj foto: pumpkincaringskull

Zdroj foto: velvetine Zdroj foto: etsy Zdroj foto: media-cache-ec2 Zdroj foto: flickr Zdroj foto: media-cache-ak1 Zdroj foto: media-cache-ak2 Zdroj foto: galleries.weddingchannel Zdroj foto: media-cache-ak2 Zdroj foto: itsabrideslife

Zdroj foto: etsy Zdroj foto: hitchedinkc Zdroj foto: media-cache-ec3 Zdroj foto: etsy

Zdroj foto: jessikafeltz

Zdroj foto: weddingwindow Zdroj foto: media-cache-ak1

Autor foto: Wedme.cz

Připravila: Veronika Harnolová
Text: Kateřina Hrabalová

Zdroj foto: Kliknutí na fotografii vás odkáže na původní zdroj.


Mohlo by Vás zajímat:

  • SLAVÍME 2 ROKY!! (31.05.2013)

    Rok se s rokem sešel a my slavíme. Slavíme 2. narozeniny našeho svatebního portálu Wedme.cz. Za uplynulý rok se toho událo opravdu požehnaně.

  • Přípravy (30.05.2011)

    Období příprav provází mnoho malých kroků, které vás dovedou k té velké událos­ti.

  • P!NK Love (13.02.2014)

    Jak jsme avizovali v pondělí, tento týden jedeme ve valentýnských kolejích. Začali jsme vášnivě rudou, pokračovali azurovou gay svatbou a pozváním do valentýnské Šantovky.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme