Svatba na hradě!


 

Hrad Dolní Kounice ve spolupráci se svatební agenturou Naive Vás srdečně zvou na den otevřených dveří.

V sobotu 15.6.2013 s názvem Svatba na hradě.
Akce proběhne od 14.00 do 18.00 hodin na hradě Dolní Kounice. Všichni, nejenom snoubenci, ale i rodiče, prarodiče a děti jsou srdečně zvání na hrad, kde Vám představíme širokou nabídku ze svatebního oboru. Ve 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 hodin budou probíhat organizované prohlídky oddacích míst spojené taktéž s prohlídkou interiéru hradu, jehož tajemná zákoutí nabízí jedinečné prostředí pro svatební fotografie. Můžete se těšit na prezentaci svatebních šatů a doplňků podle aktuálních trendů, květinovou výzdobu a ochutnávku svatebního cukroví, především tradičních koláčků. Tyto služby a mnohé další se Vám budou prezentovat v sále hradu.
V 17:30 se bude losovat ze všech vstupenek první cena - poukaz v hodnotě 10.000,- Kč na zapůjčení svatebních šatů Exclusive, kterou věnuje svatební agentura Naive.

Jsme již tradičně jedním z mediálních partnerů těchto svatebních akcí na hradech a zámcích, takže se na Vás budeme těšit osobně přímo na místě. Přijďte navštívit stánek Wedme.cz a prohodit pár slov, nejen o svatbách. Těšíme se na Vás.

 

Zdroj foto: Naive


Připravila: Kateřina Hrabalová

Událost na FB ZDE!


Mohlo by Vás zajímat:

  • Účesy trochu jinak (13.01.2012)

    Některé z vás nechtějí být na svatbě za princeznu s načesaným drdůlkem. Pro ty jsem se snažila najít nějaké sportovní a uličnické účesy.

  • Svatební Show Brno 2015 (21.01.2015)

    Blíží se další ročník úspěšné Svatební Show ve Vaňkovce. Nejvetší svatební veletrh v Brně a my jsme jeho součástí. Opět jako i v minulých ročnících jsme mediálními partnery akce. Taktéž jste se na začátku ledna mohli blíže seznámit s výherním párem loňského ročníku v soutěži o "Svatbu zdarma". Vzpomínáte na Hanku a Radka?

  • I propršená svatba může být povedená! (11.06.2013)

    Snad každá nevěsta má největší strach, aby v její svatební den nepršelo. Dnešní článek Vám ukáže, že se děště zase až tak bát nemusíte.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme