Svatba na nečisto Olomouc 2015


6. ROČNÍK SVATBA NANEČISTO A MÓDA 2015 – Olomouc

Letos Vás zveme na již 6. ročník přehlídky svatebních a společenských služeb SVATBA NANEČISTO A MÓDA 2015.

Svatba nanečisto v Olomouci je 13.-15.2.2015, denně od 10 do 18 hodin (v neděli do 17 hod) na výstavišti Flora Olomouc.

Akce je rozdělena do dvou částí. Část výstavní, kde budou vystavovat své služby různé firmy a část programovou, kde bude celý den probíhat doprovodný program jako například módní přehlídky, vystoupení, rozhovory a další. I letos je již přihlášeno několik desítek firem, které Vás chtějí oslovit svojí nabídkou jako například – svatební a společenské salóny, butiky, kadeřnictví, kosmetická studia, kameramani, fotografové, cukráři a dortaři, restaurace, cateringové firmy, vinaři, koktejly, svatební oznámení, snubní prsteny, svatební dekorace a doplňky včetně naaranžovaných tabulí, ohňostroje, květináři, zdravá výživa a fitness, hudebníci a DJ, automobily a mnoho dalších, kteří nejen se svatbami a společenskými akcemi souvisí.

Především můžete shlédnout aktuální módní trendy ve všech odvětvích. Na přehlídkových molech se můžete inspirovat aktuálními módními trendy v oblasti svatebních a společenských šatů, pánské a dětské módy a také své novinky předvedou módní butiky.

Hlavním hostem celé akce je Miss 2014 GABRIELA FRANKOVÁ, která se Vám představí na přehlídkovém mole.  Přehlídky budou doplněny vystoupením hudebníků a dalších a z rozhovorů s firmami se dozvíte, jak nejlépe a nejlevněji zařídit Vaši svatbu či oslavu. Během dne Vám představíme nevěsty nanečisto, které si mohou vyzkoušet, jak by ve svatební den mohly vypadat. A na závěr vylosujeme výherce SVATBY ZDARMA!

Věříme, že opravdu každý si přijde na své. Bližší informace ohledně programu celé akce naleznete ZDE, nebo na našich nových stránkách www.svatbananecisto.cz nebo na FCB Svatba nanečisto. Těšíme se na Vás!


Připravila: Kateřina Hrabalová
Program veletrhu ZDE!
Zdroj foto + text: Svatba na nečisto
FB veletrhu ZDE!


Mohlo by Vás zajímat:

  • Zásnuby jinak? (25.04.2014)

    Ano pánové! Čtete správně! Tento příspěvek je pro vás! Určitě vám usnadní přípravu toho velkého kroku, kdy chcete svou milou požádat o ruku.

  • Po svatbě (30.05.2011)

  • 20 nejkrásnějších účesů pro nevěstu (23.07.2011)

    Jestli vás už omrzeli pořád dokola se opakující svatební učesy, nechte se inspirovat třeba celebritama.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme