Svatební Expo 2014


 

První svatební veletrh nové sezóny startuje. Zařiďte si svou svatbu od A po Z na Svatebním Expu 2014. Je první a zároveň největší. Veletrh Svatební Expo 2014, který se bude konat 21. a 22 listopadu v hotelu Hotel International Prague v Dejvicích. Slavnostně tak odstartuje svatební sezónu 2015.

Svatební Expo 2014 slaví teprve čtvrté narozeniny a už se stačilo nesmazatelně zapsat na pomyslnou mapu svatebních veletrhů. Přehledně a na jednom místě najdete vše, co je třeba na den D připravit. A Wedme.cz bude samozřejmě, jako každý rok, u toho!

V reprezentativních prostorách hotelu Hotel International Prague v Dejvicích se můžete těšit na přehlídky svatebních šatů, které budou probíhat v pátek odpoledne i v sobotu dopoledne a odpoledne.

Na jednom místě najdete vizážistky i kadeřníky, a to ty nejlepší odborníky ze salonů HCF. Poradíme vám, jak vybrat květinovou výzdobu, zahradní stan, pergolu, hudbu, prostě myslíme i na ten nejmenší detail. Proto se můžete inspirovat i v sekci zlatníků a fotografů. Za tímto účelem na vás budou čekat koordinátoři, kteří vám mohou zařídit svatbu na klíč.

Letošní novinkapředstavení fotografů, hudebníků a dopravců.  Přijďte si vybrat toho správného fotografa, který podle vašich představ přijde s novými nápady jak oživit váš den D.

Zdroj foto: Svatební Expo Zdroj foto: Svatební Expo

Zdroj foto: Svatební Expo Zdroj foto: Svatební Expo

Pokud nemáte možnost hlídání, vezměte své malé ratolesti s sebou, bude pro ně připraven dětský koutek. Všichni společně si pak můžete zasoutěžit v rámci tomboly.

Dvoudenní vstupenka v hodnotě 100 Kč platí do veškerých prostor veletrhu, na přehlídky, a program.  Dále obdržíte více než 100 stránkového tištěného průvodce, kde najdete detailní popisy všech vystavovatelů, partnerů a inspirativní články od odborníků.

Nevynechejte tuto příležitost získat na jednom místě svatební inspiraci a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

Zdroj foto: Svatební Expo Zdroj foto: Svatební Expo

Zdroj foto: Svatební Expo Zdroj foto: Svatební Expo

I letos se na vás moc těšíme a připravili jsme pro vás opravdu zajímavou svatební inspiraci, tak se za námi zastavte na stánek č.149 ve 2.patře.

A na závěr trochu historie za již proběhlými ročníky. Představení Expa 2011 ZDE!, Část II. - ohlédnutí za Expem 2011 ZDE! Představení Expa 2012 ZDE! a představení Expa 2013 ZDE!Připravila: Kateřina Hrabalová

Přesný program a další informace najdete na www.svatebniexpo.cz.
Facebook Svatebního Expa

Zdroj foto + video: Svatební Expo a Wedme.cz


Mohlo by Vás zajímat:

  • Rudý a láskou zalitý Valentýn (14.02.2014)

    Rudé granátové jablko, které když zmáčknete, necháte se opojit jemně kyselkavou, trošku natrpklou, ale přesto lahodnou šťávou. Rudé lentilky, které se pomalu topí ve vašich dlaních a celé vám je zbarví.

  • Svatební místo roku - hlasujte! (18.10.2013)

    Svatební magazín Marriage Guide a Svatební Expo za naší podpory hledají hvězdy svatebního nebe! Pomozte nám najít ta nejlepší a nejoblíbenější místa na svatbu. Hlasujte pro svého favorita do prestižní soutěže a vyhrajte zajímavé ceny!

  • Svatební dny Clarion 2014 (07.01.2014)

    10. 1. – 11. 1. 2014 proběhne pro všechny nastávající nevěsty a jejich partnery, svědkyně, svatebčany i pro všechny, kdo hledají svatební inspiraci svatební veletrh SVATEBNÍ DNY 2014 v CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme