Svatební Expo 2014


 

První svatební veletrh nové sezóny startuje. Zařiďte si svou svatbu od A po Z na Svatebním Expu 2014. Je první a zároveň největší. Veletrh Svatební Expo 2014, který se bude konat 21. a 22 listopadu v hotelu Hotel International Prague v Dejvicích. Slavnostně tak odstartuje svatební sezónu 2015.

Svatební Expo 2014 slaví teprve čtvrté narozeniny a už se stačilo nesmazatelně zapsat na pomyslnou mapu svatebních veletrhů. Přehledně a na jednom místě najdete vše, co je třeba na den D připravit. A Wedme.cz bude samozřejmě, jako každý rok, u toho!

V reprezentativních prostorách hotelu Hotel International Prague v Dejvicích se můžete těšit na přehlídky svatebních šatů, které budou probíhat v pátek odpoledne i v sobotu dopoledne a odpoledne.

Na jednom místě najdete vizážistky i kadeřníky, a to ty nejlepší odborníky ze salonů HCF. Poradíme vám, jak vybrat květinovou výzdobu, zahradní stan, pergolu, hudbu, prostě myslíme i na ten nejmenší detail. Proto se můžete inspirovat i v sekci zlatníků a fotografů. Za tímto účelem na vás budou čekat koordinátoři, kteří vám mohou zařídit svatbu na klíč.

Letošní novinkapředstavení fotografů, hudebníků a dopravců.  Přijďte si vybrat toho správného fotografa, který podle vašich představ přijde s novými nápady jak oživit váš den D.

Zdroj foto: Svatební Expo Zdroj foto: Svatební Expo

Zdroj foto: Svatební Expo Zdroj foto: Svatební Expo

Pokud nemáte možnost hlídání, vezměte své malé ratolesti s sebou, bude pro ně připraven dětský koutek. Všichni společně si pak můžete zasoutěžit v rámci tomboly.

Dvoudenní vstupenka v hodnotě 100 Kč platí do veškerých prostor veletrhu, na přehlídky, a program.  Dále obdržíte více než 100 stránkového tištěného průvodce, kde najdete detailní popisy všech vystavovatelů, partnerů a inspirativní články od odborníků.

Nevynechejte tuto příležitost získat na jednom místě svatební inspiraci a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

Zdroj foto: Svatební Expo Zdroj foto: Svatební Expo

Zdroj foto: Svatební Expo Zdroj foto: Svatební Expo

I letos se na vás moc těšíme a připravili jsme pro vás opravdu zajímavou svatební inspiraci, tak se za námi zastavte na stánek č.149 ve 2.patře.

A na závěr trochu historie za již proběhlými ročníky. Představení Expa 2011 ZDE!, Část II. - ohlédnutí za Expem 2011 ZDE! Představení Expa 2012 ZDE! a představení Expa 2013 ZDE!Připravila: Kateřina Hrabalová

Přesný program a další informace najdete na www.svatebniexpo.cz.
Facebook Svatebního Expa

Zdroj foto + video: Svatební Expo a Wedme.cz


Mohlo by Vás zajímat:

  • Slavíme 4.narozeniny! (03.06.2015)

    Někdy si říkáte, jestli to co děláte, je to správné. Jestli to má smysl. Někdy jste v euforii, někdy na dně. Někdy si říkáte "jo, jdu do toho", někdy "končím s tím". Důležité...

  • Lucembursko žilo královskou svatbou! (22.10.2012)

    Poslední svobodný korunní princ Evropy se oženil. Stalo se tak v sobotu 20.října 2012. V pátek odstartovala dvoudenní svatba civilním sňatkem a v sobotu pokračovala královským obřadem....

  • Jedinečné svatební dary plné zážitků (07.05.2015)

    Svatební sezóna je tu! Přemýšlíte, co dát darem nevěstě a ženichovi? Buďte originální a vyhněte se klasickým svatebním darům. Vsaďte na zážitky, na které budou dlouho vzpomínat!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme