Svatební Show Brno 2015


 

Blíží se další ročník úspěšné Svatební Show ve Vaňkovce. Nejvetší svatební veletrh v Brně a my jsme jeho součástí. Opět jako i v minulých ročnících jsme mediálními partnery akce. Taktéž jste se na začátku ledna mohli blíže seznámit s výherním párem loňského ročníku v soutěži o "Svatbu zdarma". Vzpomínáte na Hanku a Radka? Pozvánku na minulý ročník, včetně reportáže si můžete připomenout v článku, který jsme pro vás v loňském roce připravili.

Přečtete si ZDE!

SVATEBNÍ SHOW BRNO 2015

Místo konání Richard Adam Gallery, Ve Vaňkovce 2, 602 00, Brno

Termín konání sobota 31.1.2015 10:00-18:00, neděle 1.2.2015 10:00-17:00

Zdroj foto: Svatební show

 

Srdečně zveme všechny zamilované na pátý ročník velkolepé Svatební SHOW Brno 2015..

Svatební SHOW, exkluzivní a největší profesionální svatební veletrh v Brně na ploše dvou tisíc metrů čtverečních, pro Vás pořádá svatební agentura Naïve s.r.o.

V reprezentativním prostředí Wannieck Gallery Vám vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny, hudbu, vizážisty, make-up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu i tipy na zábavu.

Součástí Svatební SHOW bude tentokrát i 5. ročník soutěže Svatební kytice roku 2015, která je určena všem profesionálním floristům a studentům odborných zahradnických škol. Nejkreativnější svatební kytice nebo dekorace, která bude inovativní celkovým nápadem, tvarem, materiálovým nebo barevným složením, bude vyhlášena jako trendová pro následující rok. Součástí soutěže je přehlídka soutěžních kytic.


Stejně jako v předchozích letech Vám nabídneme bohatý doprovodný program a také jedinečnou příležitost zúčastnit se soutěže o SVATBU ZDARMA, kterou pro Vás organizuje svatební agentura NAÏVE. Mediálním partnerem soutěže je rádio Kiss Hády.

Finále soutěže se bude konat v prostorách Richard Adam Gallery Brno přímo na Svatební SHOW 2015 v neděli 1. února a vítězný pár snoubenců získá svatbu ZDARMA.

Ve spolupráci s vystavujícími firmami jsme pro Vás připravili bohatou svatební tombolu, kde můžete vyhrát spoustu zajímavých cen. Výtěžek z tomboly bude věnován nadačnímu fondu. Šek bude předán v neděli přímo na Svatební SHOW ve Wannieck Gallery.

Vstupenka v hodnotě 100 Kč zahrnuje vstup do veškerých prostor veletrhu, na soutěž Svatební kytice roku 2015, na přehlídku extravagantních květinových účesů i bohatý doprovodný program. Také obdržíte tištěného průvodce s popisy všech vystavovatelů a partnerů. Identifikační náramek můžete využít po oba dva dny veletrhu.

A na co se můžete těšit?

Kromě zmíněné soutěže o kouzelnou SVATBU ZDARMA za 200.000 Kč, můžete taktéž vyhrát luxusní svatební šaty v hodnotě 50.000,- Kč, dále vás čeká soutěž o svatební kytici roku, největší floristickou show. Budete se moct i kulturně pobavit duetem primabaleríny Ivony Jeličové a tanečníka a choreografa Adama Sojky z ND Brno, s choreografickou úpravou vytvořenou speciálně pro Svatební show. Jako již tradičně na všechny soutěživé nevěsty čeká soutěž "Souboj nevěst" – bitva o  věno, dále módní přehlídky svatebních a společenských šatů. Můžete si během obou dnů zakoupit losy a zvýšit tak svoji výhru v bohaté svatební tombole, v sobotu i v neděli. Výtěžek bude věnován Dětskému domovu pro mentálně a sluchově postižené v Ivančicích na "Ozdravné pobyty" za podpory nadačního fondu NIKE.

I letos se na vás těšíme s naší WEDME expozicí. Určitě se přijďte podívat, inspirovat se a prohodit se mnou pár slov, nejen o svatbách. Budu se na vás oba dny těšit na vystavovatelské pozici č.24 (v levém rohu delší části budovy). Loni jsme pro vás připravili expozici viz. obrázek níže, letos se těšte na netradiční obřadní místo!

Celý program obou dnů naleznete ZDE!
Více na www.svatebnishow.cz.


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Svatební show.cz
Program veletrhu ZDE!
Odkaz na pozvánku minulého ročníku ZDE!


Mohlo by Vás zajímat:

  • Svatební místo roku - hlasujte! (18.10.2013)

    Svatební magazín Marriage Guide a Svatební Expo za naší podpory hledají hvězdy svatebního nebe! Pomozte nám najít ta nejlepší a nejoblíbenější místa na svatbu. Hlasujte pro svého favorita do prestižní soutěže a vyhrajte zajímavé ceny!

  • Jak probíhalo EXPO 2011? (15.12.2011)

    Když jsme vás v říjnu informovali o této chystané akci, bez nadsázky jsme napsali, že se v českém svatebním světě začíná blýskat na lepší časy. A opravdu!!

  • Láska na celý život (11.03.2013)

    Ano, láska na celý život opravdu existuje. Dva lidé skutečně mohou prožít společně krásný dlouhý život naplněný ryzí láskou a štěstím.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme