Svatební veletrh Svatební Expo 2012


 

A je to tady. Druhý ročník velmi úspěšné svatební akce a Wedme.cz je opět mediálním partnerem. Kromě novinek, které pro vás tento letošní ročník chystá, si můžete shlédnout i krátkou a vtipnou upoutávku na tuto událost. Pro ty, jenž tuto akci loni propásli, nebo se o ní dozvídají až nyní máme malé ohlédnutí v našem magazínu. Část I - představení Expa 2011 ZDE!, Část II. - ohlédnutí za Expem 2011 ZDE!

Zdroj foto: Svatební Expo 2012

Svatební veletrh Svatební Expo | Wedding Expo Praha 2012

První svatební veletrh sezony vás zve do Dejvic ve dnech 9. a 10. listopadu. Elegantní prostory, široký záběr vystavovatelů, místa na svatbu, přehlídky svatebních šatů, svatební pendl busy, rozhovory s odborníky, svatební kino i svatby venku. Vše pod jednou střechou pro vaši vysněnou svatbu. Sestavte si svůj svatební tým z těch nejlepších. Jak je na Expu zvykem, vše i v anglickém jazyku pro smíšené páry, cizince i expaty.  Více na www.svatebniexpo.cz

Zdroj foto: Svatební Expo

9. a 10. 11. 2012 Crowne Plaza Prague, Dejvice

Pořadatelé největšího podzimního veletrhu v republice vás zvou ve dnech 9. a 10. 11. 2012 do Prahy. Svatební Expo již po druhé otevře své brány v pátek 9. 10. 2012 odpoledne v 15:00. V elegantních prostorách hotelu Crowne Plaza Prague v Dejvicích vás čekají vás kvalitní vystavovatelé ze všech svatebních oborů, přehlídky svatebních šatů svatebních salonů i módních návrhářů, svatební pendl busy jezdící po místech na svatbu, Svatební kino a mnoho dalších novinek.

Zdroj foto: Svatební Expo 2012 Zdroj foto: Svatební Expo 2012

Místa na svatbu
Svatební Expo se z velké části orientuje také na místa na svatbu – na obřady i hostiny. Neztrácejte čas a najděte to nejlepší ze svatební mapy v jednom sálu – nejznámější hrady i zámky, luxusní hotely, sympatické penziony i pohodové hospůdky. V průvodci se dozvíte, jaká je cenová hladina daného místa, ukázkové menu i ukázkový scénář, samozřejmě i s orientační cenou. Na Expu na Vás budou čekat svatební koordinátoři a zástupci, kteří vám rádi ukážou fotky, půdorysy i cenové nabídky. Pokud chcete místo navštívit, není nic jednoduššího – nasedněte na Svatební Pendl Bus a vystupte na místech, které Vás zajímají. Vyhněte se domlouvání přehlídky, parkování. Kromě soukromých hradů, zámků, penzionů, hotelů i restaurací bude zajisté lákadlem stánek Národního památkového ústavu, kde budou poradci pro všechny státní zámky a hrady v republice.

Vstupné
Dvoudenní vstupenka v hodnotě 100Kč bude platná nejen pro vstup do vystavovatelských prostor, ale i pro Svatební Pendl Busy, přehlídky i doprovodní program. Přijeďte si v pátek projít vystavovatele a v sobotu se zastavte na přehlídky a pendl busy. Přesný program bude zveřejněn měsíc před akcí.

Na gauč s profíkem aneb svatební tutorialy živě
Lákavou novinkou bude letos koutek pod názvem „Na gauč s profíkem“ – v sobotu zde budou probíhat rozhovory a debaty odborníků na různá svatební témata. Přesný rozpis vstupů naleznete před akcí na www.svatebniexpo.cz

Zdroj foto: Svatební Expo 2012 Zdroj foto: Svatební Expo 2012

Mezinárodní koncept
Berete si cizince? Nebo jste oba z ciziny? Svatební Expo je jediný svatební veletrh, který na Vás myslí a všechny podklady připravuje také v angličtině. Z průvodce se dozvíte, kteří vystavovatelé se orientují právě na snoubence, jako jste vy a jakým jazykem se na stánku domluvíte. V rámci vstupů Na gauč s profíkem bude i část věnovaná specifikám a nástrahám těchto svateb v angličtině. Pro přesný čas začátku navštivte před akcí www.svatebniexpo.cz

Módní Přehlídky
Expo nabízí exkluzivní show, ve které najednou uvidíte modely různých svatebních salonů a módních návrhářů pro nevěsty, ženichy, hosty i děti. Přehlídka se bude několikrát opakovat a přesný rozpis naleznete na www stránkách pár dní před akcí.

Občerstvení
Abyste si mohli Expo pořádně užít, samozřejmostí bude možnost zakoupení vína, koktejlů, jídla i kafe. Expo žetony - oficiální platidlo Expa - budou k zakoupení v hodnotě 30Kč na více místech.

Slevy a soutěže
Slevy letos Expo, jako první svatební veletrh sezony 2013, nabízí jako garantované nejlepší ceny pro sezonu veletrhů 2012/2013. Nečekejte, vyberte si ty nejlepší a rezervujte si nejlepší ceny. Oblíbená tombola nabídne desítky cen. Neváhejte a přijďte!

Autor foto: Lucie Schweinerová pro Wedme.cz Autor foto: Lucie Schweinerová pro Wedme.cz Autor foto: Lucie Schweinerová pro Wedme.cz

Přijďte a udělejte si hezký listopadový víkend v příjemném prostředí s dobrým jídlem, vínem, bohatým a užitečným programem. Rezervujte si datum 9. a 10. 11. Těšíme se na Vás!

Více na www.svatebniexpo.cz

Staňte se fanouškem Svatebního Expa a vyhrajte! www.facebook.com/svatebniexpo


Připravila: Kateřina Hrabalová


Mohlo by Vás zajímat:

  • Co o vás říká barva vašeho svatebního dne? I.část (09.01.2012)

    Dnes vám seznámím s první částí příspěvku o tom, co o vás prozrází výběr svatební barvy. Nenašli jste svou barvu? V druhé části na vás čekají další barvy...

  • Svatba na hradě! (14.06.2013)

    Jsme již tradičně jedním z mediálních partnerů těchto svatebních akcí na hradech a zámcích, takže se na Vás budeme těšit osobně přímo na místě. Přijďte navštívit stánek Wedme.cz a prohodit pár slov, nejen o svatbách. Těšíme se na Vás.

  • Kouzelná záře (24.01.2013)

    Světlo mojí duše, světlo mojí lásky......se rozprostře celým prostorem. Ačkoliv se to nezdá a spousta nevěst na to zapomíná, nedává tomu dostatečný důraz - světlo je velmi důležitou součástí svatby.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme