Svatební veletrh With Love!


 

Hledáte veletrh s příjemnou atmosférou v elegantních prostorách? Jste snoubenci ze zlínského kraje? Chcete vidět co nejvíce inspirace a novinek z řad svatebních a společenských produktů? Právě pro Vás připravuje svatební a společenská agentura With Love s.r.o. dne 9.3.2013 od 10:00 hod 2. ročník svatebního a společenského veletrhu na Besedě v Otrokovicích a Wedme.cz se stalo jedním z mediálních partnerů této události!

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

Můžete se těšit na přehlídky svatebních a společenských šatů z řad několika svatebních studií, kterým budou vévodit  MISS Sympatie 2008 Romana Čechovská, 1.vicemiss ČR 2009 Lucie Smatanová, 2.vicemiss ČR 2008 Elisavet Charalambidu. Ale také na barmanskou show, premiéru obrovské nádherné LAS WEGAS SHOW, vizážistickou a kadeřnickou show, exklusivní přípravu „rockové“ svatební tabule, přehlídku spodního prádla  a spoustu dalšího.

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

 • Samozřejmostí bude prezentace vystavujících firem.
 • Tématické rozdělení firem
 • Bezplatné poradenské koutky

 

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

Budeme se na Vás těšit!!!
Za  agenturu With Love -  Lucie a Natálie

 


Připravila: Kateřina Hrabalová

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love s.r.o.


Mohlo by Vás zajímat:

 • Svatební Expo 2013 (07.11.2013)

  První svatební veletrh nové sezóny startuje. Zařiďte si svou svatbu od A po Z na Svatebním Expu 2013. Je první a zároveň největší. Veletrh Svatební Expo 2013, který se bude konat 8. a 9. listopadu v hotelu Crowne Plaza Prague v Dejvicích. Slavnostně tak odstartuje svatební sezónu 2014.

 • Drew Barrymore se vdala! (06.06.2012)

  Charlieho andílek po třetí řekla své ANO! První manželství s Jeremym Thomasem v roce 1994 bylo tak rychlé, že se během jednoho roku rozpadlo. Druhé manželství s Tomem Greenem v roce 1999 vydrželo o rok déle. Nyní v roce 2012 se snad po těchto eskapádách Drew podařilo své štěstí najít. Kvůli své lásce dokonce konvertovala k židovství.

 • Svatební Futurum Brno 2014 (18.02.2014)

  Hledáte inspiraci pro svůj svatební den? Blíží se tradiční Svatební veletrh Futurum Brno 2014! Přijďte načerpat inspiraci a atmosféru pro svůj svatební den do OC Futurum Brno již 22-23. února 2014. Vstup zdarma!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme