Svatební veletrh With Love!


 

Hledáte veletrh s příjemnou atmosférou v elegantních prostorách? Jste snoubenci ze zlínského kraje? Chcete vidět co nejvíce inspirace a novinek z řad svatebních a společenských produktů? Právě pro Vás připravuje svatební a společenská agentura With Love s.r.o. dne 9.3.2013 od 10:00 hod 2. ročník svatebního a společenského veletrhu na Besedě v Otrokovicích a Wedme.cz se stalo jedním z mediálních partnerů této události!

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

Můžete se těšit na přehlídky svatebních a společenských šatů z řad několika svatebních studií, kterým budou vévodit  MISS Sympatie 2008 Romana Čechovská, 1.vicemiss ČR 2009 Lucie Smatanová, 2.vicemiss ČR 2008 Elisavet Charalambidu. Ale také na barmanskou show, premiéru obrovské nádherné LAS WEGAS SHOW, vizážistickou a kadeřnickou show, exklusivní přípravu „rockové“ svatební tabule, přehlídku spodního prádla  a spoustu dalšího.

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

 • Samozřejmostí bude prezentace vystavujících firem.
 • Tématické rozdělení firem
 • Bezplatné poradenské koutky

 

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

Budeme se na Vás těšit!!!
Za  agenturu With Love -  Lucie a Natálie

 


Připravila: Kateřina Hrabalová

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love s.r.o.


Mohlo by Vás zajímat:

 • Novinky na webu (04.09.2013)

  Milé nevěsty, ženichové, čtenářky a čtenáři našeho webového průvodce svatbou - Wedme.cz. Připravili jsme pro vás pár novinek a změn, o kterých bychom vás rádi touto cestou informovali a blíže vám je představili. Věříme, že z nich budete mít radost a budou vám k užitku.

 • Když společná cesta životem trvá 80 let (18.07.2014)

  Jaký je recept na dlouholeté manželství? Čeho se vyvarovat a co provádět opakovaně? Jak vztah utužovat? Jak se vyhnout hádkám a neshodám? Jak si zachovat k manželovi/manželce co možná nejhlubší city, zachovat úctu a pěstovat smysl pro toleranci? Existuje vůbec nějaký takový recept, který by se dal zobecnit?

 • MyWed - TOP fotografie roku! (09.04.2014)

  1.dubna MyWed (fotografický portál zaměřený na svatební fotografii) vyhlásil absolutní vítěze v soutěži o nejlepší svatební fotografie Wedding Photographer´s Contest. Soutěž byla rozdělena do dvou hlavních kategorií - hlasování poroty a hlasování fotografů.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme