Svatební veletrh With Love!


 

Hledáte veletrh s příjemnou atmosférou v elegantních prostorách? Jste snoubenci ze zlínského kraje? Chcete vidět co nejvíce inspirace a novinek z řad svatebních a společenských produktů? Právě pro Vás připravuje svatební a společenská agentura With Love s.r.o. dne 9.3.2013 od 10:00 hod 2. ročník svatebního a společenského veletrhu na Besedě v Otrokovicích a Wedme.cz se stalo jedním z mediálních partnerů této události!

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

Můžete se těšit na přehlídky svatebních a společenských šatů z řad několika svatebních studií, kterým budou vévodit  MISS Sympatie 2008 Romana Čechovská, 1.vicemiss ČR 2009 Lucie Smatanová, 2.vicemiss ČR 2008 Elisavet Charalambidu. Ale také na barmanskou show, premiéru obrovské nádherné LAS WEGAS SHOW, vizážistickou a kadeřnickou show, exklusivní přípravu „rockové“ svatební tabule, přehlídku spodního prádla  a spoustu dalšího.

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

 • Samozřejmostí bude prezentace vystavujících firem.
 • Tématické rozdělení firem
 • Bezplatné poradenské koutky

 

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love

Budeme se na Vás těšit!!!
Za  agenturu With Love -  Lucie a Natálie

 


Připravila: Kateřina Hrabalová

Zdroj foto: Svatební a společenská agentura With Love s.r.o.


Mohlo by Vás zajímat:

 • Pan "Facebook" se oženil! (20.05.2012)

  Jeden z 30 nejbohatších lidí světa se oženil. Stalo se tak v sobotu 19.5.2012 přímo v jeho kalifornském sídle. Mark Zuckerberg, zakladatel největší sociální sítě Facebook si za svoji vyvolenou vybral dlouholetou přítelkyni Priscillu Chan, s kterou se seznámil již před devíti lety při studiu na Harvardu.

 • Dojemné a tajné video o mamince! (14.05.2015)

  Dnešní příspěvek není ryze svatební, ale připadlo mě nefér vás o něj ochudit, protože toto se nevidí každý den. Zaručeně vás dojme, stejně jako všechny v mém okolí a upřímně.....za tyto slzy se stydět nemusíme!!! Tak krásné video o své mámě bych si přála opravdu mít!

 • Jedinečné svatební dary plné zážitků (07.05.2015)

  Svatební sezóna je tu! Přemýšlíte, co dát darem nevěstě a ženichovi? Buďte originální a vyhněte se klasickým svatebním darům. Vsaďte na zážitky, na které budou dlouho vzpomínat!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme