Zámecké svatební dny Slavkov 2015


Všichni ti, kteří plánujete v příštím roce svatbu, ale nejen vy, jistě oceníte pozvánku na Zámecké svatební dny, které proběhnou na Zámku Slavkov – Austerlitz na přelomu září a října, tedy v týdnu od 24. září do 1. října 2015. Díky této akci se prohlídková trasa zámku promění z historické na svatební.

Zdroj foto: Zámek Slavkov Zdroj foto: Zámek Slavkov

V jednotlivých místnostech bude vystaveno vše, co je pro svatební den potřebné a důležité. V rámci prohlídky se tak krátce seznámíte s historií zámku a svatebních obřadů, prohlédnete si nádherné svatební šaty, slavnostně přichystanou svatební tabuli nebo např. ukázky práce grafiků, floristů, fotografů, vizážistek, cukrářů a dalších. Prohlídková trasa bude uzpůsobena tak, abyste si mohli prohlédnout zejména ta místa, kde se může na zámku uskutečnit svatební obřad a to jak církevní, tak i civilní.

Zdroj foto: Zámek Slavkov Zdroj foto: Zámek Slavkov

Vznešené a slavnostní prostředí slavkovského zámku je pro svatby jako stvořené. Tematicky vyzdobené interiéry s květinovou výzdobou přilákají jistě nejen ty, které tento významný den čeká, ale i ty, kteří mají rádi estetické prostředí.

Zdroj foto: Zámek Slavkov Zdroj foto: Zámek Slavkov

Jelikož jsme se stali mediálními partnery této několikadenní zajímavé svatební akce, můžete naši miniexpozici navštívit v jednom ze zámeckých salónků. Nenechte si ujít "Zámecké svatební dny 2015" a užijte si krásný zážitek díky skvělým průvodcům a nádhernému interiéru zámku Slavkov!

Autor foto: Wedme.cz Autor foto: Wedme.cz

Autor foto: Wedme.cz Autor foto: Wedme.cz Autor foto: Wedme.cz

 


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Wedme.cz + Zámek Slavkov
Facebook události: Zámecké svatební dny
Web zámku: Zámek Slavkov


Mohlo by Vás zajímat:

  • Wedding Bazaar 2017 (09.02.2017)

    My na Wedme máme rádi neotřelé a zajímavé akce. Navíc pokud jsou ještě, jak jinak, svatební, tak si tzv. "chrochtáme blahem" :-)) A potom tyto zajímavé akce rádi podpoříme!

  • Rozhovor v Marriage Guide (31.07.2013)

    Milé čtenářky, milý čtenáři,dostalo se mi příležitosti zodpovědět na pár otázek do svatebního časopisu Marriage Guide. Věřím, že se vám článek bude líbit.

  • Jak probíhalo EXPO 2011? (15.12.2011)

    Když jsme vás v říjnu informovali o této chystané akci, bez nadsázky jsme napsali, že se v českém svatebním světě začíná blýskat na lepší časy. A opravdu!!


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme