Zámecké svatební dny Slavkov 2015


Všichni ti, kteří plánujete v příštím roce svatbu, ale nejen vy, jistě oceníte pozvánku na Zámecké svatební dny, které proběhnou na Zámku Slavkov – Austerlitz na přelomu září a října, tedy v týdnu od 24. září do 1. října 2015. Díky této akci se prohlídková trasa zámku promění z historické na svatební.

Zdroj foto: Zámek Slavkov Zdroj foto: Zámek Slavkov

V jednotlivých místnostech bude vystaveno vše, co je pro svatební den potřebné a důležité. V rámci prohlídky se tak krátce seznámíte s historií zámku a svatebních obřadů, prohlédnete si nádherné svatební šaty, slavnostně přichystanou svatební tabuli nebo např. ukázky práce grafiků, floristů, fotografů, vizážistek, cukrářů a dalších. Prohlídková trasa bude uzpůsobena tak, abyste si mohli prohlédnout zejména ta místa, kde se může na zámku uskutečnit svatební obřad a to jak církevní, tak i civilní.

Zdroj foto: Zámek Slavkov Zdroj foto: Zámek Slavkov

Vznešené a slavnostní prostředí slavkovského zámku je pro svatby jako stvořené. Tematicky vyzdobené interiéry s květinovou výzdobou přilákají jistě nejen ty, které tento významný den čeká, ale i ty, kteří mají rádi estetické prostředí.

Zdroj foto: Zámek Slavkov Zdroj foto: Zámek Slavkov

Jelikož jsme se stali mediálními partnery této několikadenní zajímavé svatební akce, můžete naši miniexpozici navštívit v jednom ze zámeckých salónků. Nenechte si ujít "Zámecké svatební dny 2015" a užijte si krásný zážitek díky skvělým průvodcům a nádhernému interiéru zámku Slavkov!

Autor foto: Wedme.cz Autor foto: Wedme.cz

Autor foto: Wedme.cz Autor foto: Wedme.cz Autor foto: Wedme.cz

 


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Wedme.cz + Zámek Slavkov
Facebook události: Zámecké svatební dny
Web zámku: Zámek Slavkov


Mohlo by Vás zajímat:

  • Láska nezná hranic (25.02.2014)

    Láska opravdu nezná hranic. Nezáleží na věku, náboženství, rase nebo pohlaví. Láska si zkrátka nevybírá.

  • Svatební dny Clarion 2014 (07.01.2014)

    10. 1. – 11. 1. 2014 proběhne pro všechny nastávající nevěsty a jejich partnery, svědkyně, svatebčany i pro všechny, kdo hledají svatební inspiraci svatební veletrh SVATEBNÍ DNY 2014 v CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE.

  • Zemřel návrhář Oscar de la Renta! (22.10.2014)

    Světem se rozšířila velmi smutná zpráva - zemřel velký návrhář Oscar de la Renta. Proslavily jej róby, které oblékaly první dámy Spojených států amerických.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme