Zámecké svatební dny Slavkov 2015


Všichni ti, kteří plánujete v příštím roce svatbu, ale nejen vy, jistě oceníte pozvánku na Zámecké svatební dny, které proběhnou na Zámku Slavkov – Austerlitz na přelomu září a října, tedy v týdnu od 24. září do 1. října 2015. Díky této akci se prohlídková trasa zámku promění z historické na svatební.

Zdroj foto: Zámek Slavkov Zdroj foto: Zámek Slavkov

V jednotlivých místnostech bude vystaveno vše, co je pro svatební den potřebné a důležité. V rámci prohlídky se tak krátce seznámíte s historií zámku a svatebních obřadů, prohlédnete si nádherné svatební šaty, slavnostně přichystanou svatební tabuli nebo např. ukázky práce grafiků, floristů, fotografů, vizážistek, cukrářů a dalších. Prohlídková trasa bude uzpůsobena tak, abyste si mohli prohlédnout zejména ta místa, kde se může na zámku uskutečnit svatební obřad a to jak církevní, tak i civilní.

Zdroj foto: Zámek Slavkov Zdroj foto: Zámek Slavkov

Vznešené a slavnostní prostředí slavkovského zámku je pro svatby jako stvořené. Tematicky vyzdobené interiéry s květinovou výzdobou přilákají jistě nejen ty, které tento významný den čeká, ale i ty, kteří mají rádi estetické prostředí.

Zdroj foto: Zámek Slavkov Zdroj foto: Zámek Slavkov

Jelikož jsme se stali mediálními partnery této několikadenní zajímavé svatební akce, můžete naši miniexpozici navštívit v jednom ze zámeckých salónků. Nenechte si ujít "Zámecké svatební dny 2015" a užijte si krásný zážitek díky skvělým průvodcům a nádhernému interiéru zámku Slavkov!

Autor foto: Wedme.cz Autor foto: Wedme.cz

Autor foto: Wedme.cz Autor foto: Wedme.cz Autor foto: Wedme.cz

 


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Wedme.cz + Zámek Slavkov
Facebook události: Zámecké svatební dny
Web zámku: Zámek Slavkov


Mohlo by Vás zajímat:

  • MyWed - TOP fotografie roku! (09.04.2014)

    1.dubna MyWed (fotografický portál zaměřený na svatební fotografii) vyhlásil absolutní vítěze v soutěži o nejlepší svatební fotografie Wedding Photographer´s Contest. Soutěž byla rozdělena do dvou hlavních kategorií - hlasování poroty a hlasování fotografů.

  • Psací stroj (04.07.2013)

    Vydává libozvučné klapkání! Klapkání, které má své neuvěřitelné kouzlo. Kouzlo, kterým se rázem vrátíte do dob bez počítačů, mobilů, do dob, kdy se dopisy posílaly ve voňavé obálce poštou.

  • Styl svatby (30.05.2011)

    Svatba může mít mnoho přívlastků, které vyjadřují její styl: historická, klasická, romantická, střídmá, honosná, moderní, neformální, nekonvenční.


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme