Zámecké svatební dny Slavkov 2015


Všichni ti, kteří plánujete v příštím roce svatbu, ale nejen vy, jistě oceníte pozvánku na Zámecké svatební dny, které proběhnou na Zámku Slavkov – Austerlitz na přelomu září a října, tedy v týdnu od 24. září do 1. října 2015. Díky této akci se prohlídková trasa zámku promění z historické na svatební.

Zdroj foto: Zámek Slavkov Zdroj foto: Zámek Slavkov

V jednotlivých místnostech bude vystaveno vše, co je pro svatební den potřebné a důležité. V rámci prohlídky se tak krátce seznámíte s historií zámku a svatebních obřadů, prohlédnete si nádherné svatební šaty, slavnostně přichystanou svatební tabuli nebo např. ukázky práce grafiků, floristů, fotografů, vizážistek, cukrářů a dalších. Prohlídková trasa bude uzpůsobena tak, abyste si mohli prohlédnout zejména ta místa, kde se může na zámku uskutečnit svatební obřad a to jak církevní, tak i civilní.

Zdroj foto: Zámek Slavkov Zdroj foto: Zámek Slavkov

Vznešené a slavnostní prostředí slavkovského zámku je pro svatby jako stvořené. Tematicky vyzdobené interiéry s květinovou výzdobou přilákají jistě nejen ty, které tento významný den čeká, ale i ty, kteří mají rádi estetické prostředí.

Zdroj foto: Zámek Slavkov Zdroj foto: Zámek Slavkov

Jelikož jsme se stali mediálními partnery této několikadenní zajímavé svatební akce, můžete naši miniexpozici navštívit v jednom ze zámeckých salónků. Nenechte si ujít "Zámecké svatební dny 2015" a užijte si krásný zážitek díky skvělým průvodcům a nádhernému interiéru zámku Slavkov!

Autor foto: Wedme.cz Autor foto: Wedme.cz

Autor foto: Wedme.cz Autor foto: Wedme.cz Autor foto: Wedme.cz

 


Připravila: Kateřina Hrabalová
Zdroj foto: Wedme.cz + Zámek Slavkov
Facebook události: Zámecké svatební dny
Web zámku: Zámek Slavkov


Mohlo by Vás zajímat:

  • Rudý a láskou zalitý Valentýn (14.02.2014)

    Rudé granátové jablko, které když zmáčknete, necháte se opojit jemně kyselkavou, trošku natrpklou, ale přesto lahodnou šťávou. Rudé lentilky, které se pomalu topí ve vašich dlaních a celé vám je zbarví.

  • Svatební veletrh Svatební Expo 2012 (31.08.2012)

    A je to tady. Druhý ročník velmi úspěšné svatební akce a Wedme.cz je opět mediálním partnerem. Kromě novinek, které pro vás tento letošní ročník chystá, si můžete shlédnout i krátkou a vtipnou upoutávku na tuto událost. Pro ty, jenž tuto akci loni propásli, nebo se o ní dozvídají až nyní máme malé ohlédnutí v našem magazínu.

  • Lucembursko žilo královskou svatbou! (22.10.2012)

    Poslední svobodný korunní princ Evropy se oženil. Stalo se tak v sobotu 20.října 2012. V pátek odstartovala dvoudenní svatba civilním sňatkem a v sobotu pokračovala královským obřadem....


Chcete přidat komentář?

Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

E-mail: Heslo:  Tento článek zatím neobsahuje komentáře.

avatar

Partneři


Sledujte


Doporučujeme