Pravidla alb

Wedme.cz je webový průvodce svatbou, jehož hlavním cílem je sdílet, inspirovat a radit novým i stávajícím nevěstám. Snažte se tedy při výběru fotografií do alb držet opravdu svatební tématiky a zachovat tak dekórum svatebního portálu. Ušetřete nás tímto zbytečnému a vám nepříjemnému promazávání alb od fotek, které se svatbami moc nesouvisí. Pro oboustrannou spokojenost se pokuste držet pár níže uvedených rad:

Svatební album: Jaké fotografie do svatebního alba?

Fotografie z vaší svatby, tzn. přípravy, obřad, hostina, ateliérové nebo exteriérové foto, gratulace, svatební zábava...a vše co se na vaší svatbě událo. Fotografie z líbánek, popř. vašeho výročí svatby, max. 10 ks (prosíme omezte fotografie z dovolených) Fotografie vašich ratolestí, max. 10 ks.

Jaké fotografie do svatebního alba nepatří?

Vkládejte fotografie opravdu z reálné, tzn. proběhlé svatby, nikoliv z příprav. Vaše alba ze svatby a z příprav jsou rozlišeny na hlavní stránce tmavší a světlejší modrou barvou, aby byly pro uživatele snadno rozpoznatelné. Reklamní. Do popisu fotografií a do fotografií v albu nevkládejte kontaktní údaje firem. Samozřejmě jméno a to jak jste byli, či nebyli s dodavateli spokojení se můžete podělit, nicméně respektujte, že nebudete uvádět jejich adresu, telefon, e-mail, www stránky a jiné. Případný vodoznak na fotografiích může obsahovat pouze jméno autora, popř. logo, kterým se prezentuje, nikoliv webovou adresu či kontakt. Z vaší svatby založte pouze jedno album, tzn. aby se album na webu neopakovalo např. 3x (pod ženichovým či kamarádčiným nickem). V takovém případě bude vymazáno.

Alba z příprav: Jaké fotografie patří do alba příprav?

Fotografie z vašich svatebních příprav, např. zkoušky šatů, líčení, účesu, prstýnků, oznámení a vše co ke své svatbě připravujete. Inspirativní fotografie, které ve vás probouzejí inspiraci, např. dekorace, šaty, účesy, dorty, kytice, obleky, boty atd. Fotografie popisující např. zásnubní akt, či zásnubní večeři, žádost o ruku u rodičů, popř. fotky vás jako páru,  maximálně 10 ks.

Jaké fotografie do alba příprav nepatří?:

Fotografie, které pocházejí ze soukromých svatebních alb uživatelek, ato i v případě, že nemá u alba napsáno…“prosím nekopírovat fotky“. Respektujte, že pokud nevěsta v albu nemá výslovně napsáno“kopírování fotek dovoleno“, tak si je zkopírujete bez dovolení do svých alb z příprav. Fotografie, které by mohli být pro uživatele co se týče svatební inspirace nicneříkající, např. fotografie kamarádů, dětí, bytu, zvířat, zahrádek atd. Fotografie věcí, které byste rádi prodali. K tomu slouží kategorie „Bazar“. Pokud máte ovšem v albu příprav např. boty, a jste si jisti, že je po svatbě chcete prodat, můžete pod fotku poznačit, že po svatbě budou na prodej. Po svatbě je ovšem z alba přesuňte do bazaru. Nevkládejte do alba příprav ani svatební fotografie, byť by to byla jen jedna. Založte svatební album a prezentujte fotografii zde. Reklamní. Do popisu fotografií a do fotografií v albu nevkládejte kontaktní údaje firem. Samozřejmě jméno a to jak jste doposud s přístupem dodavatele spokojeni, zde můžete uvést, nicméně respektujte, že nebudete uvádět jejich adresu, telefon, e-mail, www stránky a jiné. Případný vodoznak na fotografiích může obsahovat pouze jméno autora, popř. logo, kterým se prezentuje, nikoliv webovou adresu či kontakt. Respektujte taktéž výslovný zákaz vkládání fotek s rasovou, erotickou tématikou, jakožto i fotografií podněcující násilí. V tomto případě si vyhrazujeme album smazat.

 

Pravidla videí

Jaká videa do profilu patří?:

. Vkládejte odkazy na krátká videa (ne na celé záznamy), která byla pořízena za účelem dokumentace vašeho dne D, ato profesionální technikou, nikoliv mobilem, kompaktním fotoaparátem atd.

.Vkládejte odkazy na záznamy vaší svatby, klip (trailer, highlight) ze svatby, předsvatební (prewedding video, Save the Date)

.Prezentujte svůj den či významnou událost (žádost o ruku, předsvatební video) záznamem „na úrovni“.

.Pokud nedisponujete krátkým videem, či klipem ze svatby, můžete vložit svoji fotoprezentaci, týkající se pouze svatby, nikoliv fotek z dovolených, předsvatebních fotografií atd.

 

Jaká videa do profilu nepatří?

. Nevkládejte zvukové záznamy, např. „jak jsme si řekli své ano“ atd.

.Nevkládejte záznamy pořízené mobilním telefonem, kompaktním fotoaparátem.

.Respektujte taktéž výslovný zákaz vkládání videí s rasovou, erotickou tématikou, jakožto i videí podněcující násilí. V tomto případě si vyhrazujeme video smazat.

.Fotoprezentace z jinou než-li svatební tématikou taktéž nevkládejte.

. Nevkládejte inspirativní videa, tzn. „takto bude vypadat náš svatební tanec“, nebo „ takové video bysme si přáli“

.Nevkládejte odkazy na hudbu, filmy, soutěže a vše ostatní co se svateb netýká.

.Nemažte a nevkládejte opakovaně odkaz na své video, jen z důvodů, aby bylo mezi aktuálně přidanými na předních pozicích. Buďte v tomto korektní vůči ostatním nevěstám.

Partneři


Sledujte


Doporučujeme