Pravidla vkládání položek do bazaru

Při používání bazaru, prosíme, respektujte tyto základní pravidla:

 1. Bazar je pro všechny registrované nevěsty zcela zdarma.
 2. Bazar slouží k prodeji položek nevěst. Pokud byste rádi nabízeli položky a služby jako firma, odešlete objednávku přes „přidat firmu“
 3. Jakožto provozovatel stránky neověřujeme a neneseme žádnou odpovědnost za obsah inzerátů zveřejněných uživateli, včetně jejich identifikačních údajů, ani za kvalitu inzerovaného zboží.
 4. Bazar je k dispozici pouze ke zprostředkování kontaktu mezi prodejcem a potencionálními kupci. Jako inzerující v bazaru nesete materiální nebo finanční riziko spojené s inzercí v bazaru a také s kupně-prodejní transakcí, která vznikla na základě této inzerce.
 5. V bazaru můžete inzerovat pouze položky, které jsou v souladu s právem ČR a nepodléhají žádné specifické legislativě (např. léky na lékařský předpis).
 6. Není možné inzerovat zboží, které není v souladu s platnými právními předpisy o ochraně průmyslového a duševního vlastnictví (např. předpisy o patentech, ochranných známkách, designech, užitných vzorech…), přičemž se většinou jedná o ilegální kopie výrobků renomovaných světových výrobců. Za příslušné ověření a soulad s předpisy je odpovědný sám inzerující uživatel. To znamená, že nelze inzerovat zboží spadající do systému síťového prodeje a multi-level marketingu (např.: Avon, Oriflame, Tupperware...) nebo do síťového prodeje pojištění, finančních produktů a poradenství.

Při zadávání inzerátu, prosíme, respektujte tyto základní body:

 1. Dbejte o správné zařazení inzerátu do příslušné kategorie.
 2. Do inzerátu vkládejte pouze vaše reálné fotografie, na nichž je dobře rozpoznatelný stav položek, které prodáváte.
 3. Nevkládejte fotografie nových výrobků z internetu nebo katalogů (např. modelky ve svatebních šatech).
 4. Inzerát vkládejte pouze do jedné kategorie.
 5. Inzeráty ve znění "Hledám," "Koupím," "Oznámení," "Sleva" není dovoleno vkládat.
 6. Všechny inzeráty musí mít reálnou číselnou cenu. Např. pokud má inzerát uvedenou cenu 1Kč a v popise je uvedeno "Dohodou" nebo "Navrhněte cenu," je to proti pravidlům a inzerát může být odstraněn.
 7. Pokud byste rádi prodali více položek, je nutné každou položku přidat do bazaru a přiřadit do správné kategorie. Nelze vkládat do jednoho inzerátu více než jeden druh položky.
 8. Neuveřejňujte jeden a ten samý inzerát víckrát najednou.
 9. Nevkládejte a nemažte opakovaně inzerát, jen kvůli tomu, aby se objevoval na prvních pozicích bazaru, jinak bude smazán.
 10. Dbejte na důkladný popis a výběr fotky položky, aby byl dobře znatelný reálný stav prodávané položky. Úmyslné zavádění ohledně stavu, kvality, původu, případně značky prodávané věci může mít za následek vymazání inzerátu a po opakovaném nedodržení i zablokování vašeho profilu.
 11. Nevkládejte do inzerátů reklamu, loga ani odkazy na webové stránky. Vodoznak na vašich fotografiích může být pouze, pokud se jedná o vaši reálnou svatbu a zkušenost.
 12. Při zadávání textu i nadpisu dodržujte a nepište slova VELKÝMI PÍSMENY, nevkládejte „ozdobné“ symboly, jejichž účelem je odlišit inzerát graficky od ostatních (např. vykřičník!!!, - - -různé pomlčky- - -, ***hvězdičky*** atd.).
 13. Popište co nejlépe a přesně konkrétní prodávanou položku, kolik kusů a popř. specifické informace o zboží.
 14. Dbejte na aktuálnost vámi nabízených položek. Prodané položky odstraňte.

Partneři


Sledujte


Doporučujeme